Excalibur City - Neobyčejné nákupní a zábavní centrum pro celou rodinu!

08.08.2023

EXCALIBUR CITY je pohádkové městečko v Hatích u Znojma nacházející se na hranicích České republiky s Rakouskem. Otevřené je 365 dní v roce a naleznete tam vše! Excalibur Free Shop s nabídkou ušlechtilých destilátů, vín a sektů z celého světa, luxusní parfumerii, jeden z největších walk-in humidorů v Evropě, spoustu butiků, obchodů, zvířecí centrum Dr. Dolittle, zážitkové restaurace, Asia Bazar, wellness & beauty centrum, dětský zábavní park Merlin's KinderWelt, Terra Technica - největší muzeum jukeboxů a pinballů na světě a oblíbený farmapark Merlin´s Farm se zvířátky. Ubytovat se můžete v malebné mobilheimové vesničce Merlin's Camp nebo v moderním a naprosto unikátním Jukebox Hotelu.

MERLIN'S KINDERWELT okouzlí hlavně všechny děti! Mohou se těšit na více než 200 atrakcí - na zemi, ve vodě, ve vzduchu, i pod střechou. Merlinův dětský svět nabízí zábavu pro malé i velké! Vstup je zcela zdarma!

Největší MUZEUM TERRA TECHNICA na světě nabízí cestu časem světem hudby a techniky!
Na ploše 8 500 m2 naleznete 950 jukeboxů, 250 flipperů, stovky videoher v sekci Pixel World a mnoho dalšího. Muzeum je rozděleno do šesti tématických sektorů a celkově zde naleznete téměř 3 500 exponátů, které jsou plně funkční a můžete si je i vyzkoušet.

MERLIN´S FARM je velice oblíbený farmapark se zvířátky! Na naší farmičce se setkáte se spoustou zvířátek jako jsou alpaky, poníci, mini oslíci, ovečky, kozy, prasátka, nandu a další. Zvířátka jsou velice kontaktní a některá z mláďátek se na naší farmě již narodila.

MERLIN'S CAMP je mobilheimová vesnička, která nabízí všem návštěvníkům možnost strávit poklidný pobyt v moderně zařízeném kempu. Celkem 28 plně vybavených mobilheimů s terasou, které jsou rozesety v parčíku plném zeleně a dětských prolézaček.

Unikátní JUKEBOX HOTEL nabízí 36 pokojů, včetně výtečných snídaní. Každý z pokojů je zasvěcen známému hudebníkovi nebo hudební skupině.