Existuje nějaký elixír mládí? ANO!

04.11.2022

Kolagen - slovo, které poslední dobou slyšíme ze všech stran. K čemu je vůbec dobrý a od kdy bychom jej měli tělu dodávat? Níže vám vše prozradíme a dáme tip na nový český elixír mládí YAVANIE DOUBLE BLEND COLLAGEN.

Máte pocit, že Vaše pleť už není tak pružná a pevná, jak tomu bývalo kdysi? Pokud můžete na dotaz odpovědět, že ne, tak máte štěstí - prozatím. Kolagen je totiž základním stavebním prvkem jak kůže, tak šlach, chrupavek i kostí. Pozitivní účinky pro naše tělo jsou při užívání velmi rozsáhlé. Spolu se zdravým životním stylem nám tento malý přírodní zázrak pomáhá zpomalit stárnutí a bojovat proti nepříznivým vlivům zvnějška i zevnitř.

Kolagen tvoří až 80% naší kůže a zhruba od dvacátého pátého roku života postupně ubývá, a to většinou rychlostí 1-2% ročně. Tohle je přesně ten důvod, proč se neustále všude mluví o kolagenu a jeho doplňování. Naštěstí lze spojit příjemné s užitečným formou kolagenového drinku, který si můžete každý den namíchat, dle vlastní potřeby a chuti.

Důležité je dodržet pravidelný příjem ideálně po dobu 8 až 12 týdnů, aby byl efekt viditelný. Neméně důležité, je také vybrat si ten správný drink s kolagenem, který se dostane do kůže a působí, tak jak má.
Nejúčinnější kolagen by měl být v hydrolyzované formě, tzn. rozložený na peptidy. Tento se nenachází v potravinách, a proto je důležité jej do těla doplňovat. Pokud je pro vás zdraví pleti, vlasů a kloubů prioritou, tak je doplňování kolagenu správnou cestou.

Beauty drink YAVANIE DOUBLE BLEND COLLAGEN s lahodnou pomerančovou příchutí byl vyvinutý předními odborníky a je vyráběný z nejkvalitnějších surovin přímo v České republice.

Samotný název napovídá - double blend - že obsahuje dva nezbytné typy kolagenu.

Kromě toho, má také další účinné látky, které jsou známé tím, že napomáhají k omlazení pleti. Mezi těmito jsou například kyselina hyaluronová, vitamin C, koenzym Q10, biotin, měď nebo zinek.

Hýčkejte své tělo s YAVANIE po celý rok.
www.yavanie.com