Exkluzivní pobyt v hotelu Butterfly

09.08.2022

Unikátní Health Spa Hotel Butterfly v Mariánských Lázních připravil pro rok 2022 pro své hosty nový exkluzivní pobytový balíček. Obsahuje služby v all-inclusive provedení včetně rozsáhlého zázemí a péče o malé hosty.

Health Spa Hotel Butterfly nabízí ubytování i lázeňskou péči v moderní budově z 90. let 20. stol. navržené v novodobém stylu Art-Noveau. Už při stavbě bylo myšleno na prostorné pokoje, příjemné zázemí pro restauraci La Fontaine, Café de Paris a Lobby bar, ale hlavně pro rozsáhlé balneo centrum s bazénem. Hotel s nezaměnitelnou vizáží má vlastní přístup k léčivému Ferdinandovu prameni a nachází se přímo v centru města. Jeho poloha tak nabízí příjemné procházky parkem k nedaleké kolonádě, ale i do lesnatého okolí lázní.

Čtyřhvězdičkový hotel připravil pro rok 2022 nový pobytový balíček. Jeho předností je pohodlné ubytování s all-inclusive programem. Hosty tak potěší bohatě připravené snídaně, obědy a večeře, v průběhu dne mezi snídaní, obědem a večeří pak také malé občerstvení a nealko nápoje. Polední a večerní menu zahrnuje vedle nealkoholických nápojů rovněž pivo, víno, kávu a čaj. Pivo a víno však bude k dispozici též mezi 17. a 22. hod. v Lobby baru. Velkou výhodou all-inclusive programu je volný vstup do hotelového bazénu, sauny, whirlpoolu a fitness koutku.

Vynikající ubytování ve špičkovém hotelu z roku 1995 skýtá skvělé zázemí i pro děti. Nejenže mohou společně s rodiči využívat bazén, vířivku a další části hotelových lázní, ale je pro ně vyhrazena dětská herna a v blízkém parku také dětské hřiště. Až si budou chtít rodiče užít v klidu některou z lázeňských procedur, bude o malé lázeňské hosty skvěle postaráno v hotelovém dětském klubu. V něm mohou v závislosti na počasí a počtu dětí strávit zábavný den bohatým animačním programem. Klub pro ně vždy připraví množství kreativních a výtvarných činností a venkovních aktivit v parku. Myšleno je jednou za týden i na veselé společné aktivity s rodiči, ať už přes den v bazénu, nebo večer na tanečním parketu.

Hosté hotelu Butterfly mohou kromě využívání nového all-inclusive programu zkusit i léčebné kúry, kterými je hotel vyhlášený. Díky vlastnímu přístupu k Ferdinandovu prameni má v nabídce procedury, které pomáhají zejména při neduzích pohybové soustavy nebo určitých formách kožních chorob. V Mariánských Lázních jsou s využitím Ferdinandova pramene ojedinělé.

www.ensanahotels.cz