Fa přichází se zimní limitovanou edicí, díky které si zimu užívají i tropická zvířata

22.12.2021

Objevte zimní limitovanou edici sprchových gelů a deodorantů značky Fa a poskytněte své pokožce i během zimních měsíců neodolatelný pocit svěžesti. Nová řada je to pravé, co potřebujete do chladných a zamračených dní. Užijte si sprchové gely a deodoranty s pečujícími zimními vůněmi, díky kterým si zimní období užívají i tropická zvířata.

Zima přináší mnoho radostí, hlavně díky zimním sportům. Není nic lepšího než lyžovačka na ranním manšestru nebo vánoční bruslení v centru nazdobeného města. Na druhou stranu se se zimou pojí i mrazivé počasí a zamračené dny, které mohou radovánky snadno znepříjemnit. Proto je potřeba každodenní dávka kvalitní pečující tělové kosmetiky, která vám dodá povznášející náladu. To vám zaručí řada nových limitovaných sprchových gelů a deodorantů Fa Winter! Díky vůni hřejivé vanilky LLAMA Loops si i lama může užívat lyžování a vůně sladkých bobulí TROPIC Slide dodává plameňákovi chuť klouzat se. Vyzkoušejte sprchové gely a deodoranty Fa Winter limitované edice i vy sami a přesvědčte se, že vám dodají potřebnou svěžest, energii a příjemný pocit.

Obal zimní limitované edice je vyroben ze 100 % recyklovaného plastu a je dále recyklovatelný. Složení sprchových gelů je šetrné k vaší pokožce, veganské, a navíc z 94 % z ingrediencí přírodního původu. Kolekce deodorantů neobsahuje žádné hliníkové soli, které mohou mít negativní dopad na zdraví vaše i vaší pokožky.