FABER – jsme s vámi již 25 let

21.02.2024

V tomto oboru jsme jako doma a pomůžeme vám vyřešit jakýkoli problém. Inspirujte se na našich webových stránkách, najdete zde digestoře všech typů, barev i cenových kategorií.

Ukázka oblíbených produktů:

FLEXA HIP – Jeden z nejvýkonnějších modelů v kategorii výsuvných digestoří, který je téměř skrytý, a přesto nezabere příliš místa ve skříňce.

INKA PLUS HCS – Cenově dostupná digestoř v nerezovém nebo celo černém provedení, která vyniká nízkou hlučností 47-63 dB(A). Otočný Push-Up ovladač výrazně usnadní ovládání funkcí i čištění digestoře.

INKA LUX PREMIUM – Technicky vyspělá, designově čistá digestoř, která komunikuje s varnou deskou a umí si nastavit výkon podle intenzity vaření. A pokud budete chtít, můžete ji ovládat ze svého smartphonu.

TWEET – Stylově čistý a ergonomicky promyšlený model, který vám při vaření nikdy nebude překážet. Navíc s vysokým výkonem podpořeným štěrbinovým sáním.

BEAT – Mladistvá digestoř dostupná v 7 barevných provedeních je díky recirkulačnímu režimu vhodná i do nízkoenergetických domů. Mimoto vás nadchne velmi jednoduchou instalací.

Chcete se dozvědět více? Zveme vás k návštěvě našeho showroomu. Můžete zde nejen vidět, ale i vyzkoušet více jak 50 digestoří, na které vám navíc dáme zdarma 5 let záruky.

www.digestore.cz