Farmapark Soběhrdy – to je zábava pro celou rodinu

22.06.2022
Lamy krotké můžete ve Farmaparku nejen vidět, ale za asistence ošetřovatelů také pohladit nebo nakrmit
Lamy krotké můžete ve Farmaparku nejen vidět, ale za asistence ošetřovatelů také pohladit nebo nakrmit

Farmapark Soběhrdy je ideálním místem pro rodinný výlet do přírody. Přijeďte si užít den se zvířátky z 5 kontinentů, neomezenou jízdou na atrakcích a spoustou zábavy pro velké i malé.

Na všechny návštěvníky se ve Farmaparku těší více jak 250 druhů zvířat. Pohladit si můžete lamu, velblouda, pštrosa, vysokohorskou krávu nebo třeba klokana. Všechny zvířátka můžete navíc také nakrmit. Organizovaná krmení probíhají po celý den, a to hned na několika stanovištích. Stačí si zakoupit kyblík krmení za 180 korun. Rozpis krmení najdete na webu.

V areálu na milovníky adrenalinu čeká i řada atrakcí. Většina z nich je zdarma. Děti se tak zaručeně vyblázní na trampolínách, lanovém hřišti, prolézačkách, tobogánech nebo třeba ve skákacím hradu. Po zakoupení žetonu se malí i velcí mohou svézt na plovoucích kruzích, ve farma jeepech, na tubingové dráze, kolotoči nebo vláčku.

Svačinu si do Farmaparku rozhodně brát nemusíte. Občerstvení zajistí několik gastro provozů, ve kterých si každý jedlík vybere. Hlavní restaurace nabízí tradiční české pochoutky jako vepřový guláš, výpečky, kuřecí řízek nebo třeba buchtičky se šodó. Vegetariáni pak jistě ocení nabídku salátů, zatímco masožrouti se mohou těšit na nabídku z Farma grilu nebo na tradiční opékání špekáčků na ohni.

Areál Farmaparku se rozkládá v obci Soběhrdy pouhých 30 km od Prahy směrem na Benešov. Otevřen je během června o víkendech, svátcích a prázdninách. Během července a srpna poté každý den od 10 do 18 hodin.

Zažijte den se zvířátky a neomezenou zábavou v přírodě a kupte si vstupenky online nebo po příjezdu na pokladně.

Aktuální dění z Farmaparku můžete sledovat na Facebooku nebo Instagramu.