FeminaGel jako možné řešení vašich intimních problémů?

28.06.2024

FeminaGel je intimní gel s obsahem Tea Tree oleje 2,7 % a kyselinou hyaluronovou.

V teplých a letních dnech se mnoho žen trápí otázkou, jak se zbavit svědění či pálení v intimní oblasti. Tyto potíže se mohou u žen projevit kdykoliv, ale léto je pro tyto pocity typické. K tomu, aby se pálení či svědění projevily, stačí návštěva koupaliště či opakované návštěvy bazénu nebo používání tampónů v létě. V některých případech potíže přináší i změna partnera a změna hodnoty PH v intimní oblasti. Riziko se samozřejmě ještě zvyšuje nošením těsného spodního prádla a používáním vonných mýdel a gelů.
Řešením pro tyto potíže a také prevencí před možnými problémy je přípravek pro ženy FeminaGel, který obsahuje přírodní antiseptický olej Tea Tree Australian Original, obohacený jako jediný intimní gel o kyselinu hyaluronovou.

Známé a prověřené antiseptické neboli dezinfekční schopnosti oleje Tea Tree v optimální koncentraci 2,7% oleje omezují výskyt bakterií, plísní a kvasinek a zároveň podporují přirozené intimní prostředí v oblasti zevního genitálu ženy.

Kyselina hyaluronová dokáže vytvořit ochranný a zvlhčující gelový povlak na intimních partiích ženy a tento povlak chrání její sliznici a zabraňuje pronikání a růstu patogenní mikroflóry.

FeminaGel pomáhá v situacích zvýšené suchosti, svědění, podráždění a diskomfortu v intimní oblasti. Také zabraňuje nežádoucímu zápachu a pocitu pálení v oblasti poševního vchodu.

Unikátní kombinace oleje Tea Tree a kyseliny hyaluronové dokáže tyto potíže zmírnit a problémy odstranit.
Při návštěvě bazénu chrání pokožku v intimní oblasti i preventivně před možnými bakteriemi z vody. Navíc lze FeminaGel použít i jako lubrikant.

Femina Gel je bezbarvý, nemastný a nezpůsobuje podráždění. Balení obsahuje 5 tub po 5 ml gelu.

K dostání na e-shopu Dr. Max: Pharma Activ Femina- Gel Australian Original 5x5 ml nyní za výhodnou cenu 199 Kč

www.drmax.cz