Flexibilní řešení pro sušení vašeho prádla s Infinity FLEX sušákem

29.04.2022

Vileda Infinity Flex je spolehlivý pomocník při velkém rodinném praní, protože můžete pověsit hned několik praček najednou. Vysoká křídla jsou ideální pro dlouhé kusy, jako jsou kalhoty a další prádlo. Červené klouby zajišťují vysokou stabilitu a slouží ke snadnějšímu použití. Stačí jenom otevřít a užít si sušení prádla nejpohodlnějším způsobem.

Sušák Infinity Flex lze roztáhnout a dosáhnout maximálního sušícího prostoru až 30 metrů pro pohodlné a praktické sušení. Potřebujete sušit ubrusy, prostěradla nebo velké množství prádla? Díky teleskopickým centrálním drátům, roztažitelným od 117 do 205 cm, můžete velké předměty snadno pověsit, aniž byste je museli skládat. A protože je vnitřní sušák vysoký i 1 metr, prádlo se nebude nedotýkat země. Díky nové technologii jsou teleskopické dráty extrémně odolné, trvanlivé a ultra silné. Vzhledem k jejich tloušťce zbývá na prádle méně záhybů, což vám urychlí následné žehlení.

Vileda Infinity Flex vám bude k dispozici i při venkovním sušení - je vyroben z oceli a hliníku - navržen pro použití v interiéru i exteriéru. Navíc má dvě kolečka, která vám umožní sušák pohodlně přemisťovat, i když je plně naložený.

Sušák Vileda Infinity Flex zakoupíte za 1670 Kč. Více informací najdete na www.vileda.cz