Forfemina Slim: když vás trápí zavodnění

29.03.2024

Trápí vás celulitida, otoky končetin nebo zvýšené pocení? Nedaří se vám zhubnout, i když se snažíte? Je možné, že vaše tělo zadržuje nadměrné množství tekutin.

Nadměrné zavodnění u žen můžeme pozorovat také v závislosti na menstruační cyklu. V období před menstruací máme pocit nafouklého břicha, prstýnky z rukou nejdou sundat tak jednoduše jako po ránu. U některých žen se mohou se objevit otoky dolních končetin, zejména v oblasti kotníků nebo oteklá víčka.

Co pomáhá k udržování rovnováhy tekutin v těle:

1) Dbejte na zdravou a vyváženou stravu. Snižte zejména příjem cukru a alkoholu. Omezte příjem soli.

2) Dbejte na pohybovou aktivitu přiměřenou vaší fyzické kondici, ideální jsou krátké procházky.

3) Dbejte na přísun tekutin. Ačkoliv se to zdá paradoxní, nedostatečný příjem tekutin může vést k zadržování vody v těle. Tělo se snaží hospodařit s vodu úsporněji a namísto vylučování ji naopak zadržuje.

4) Omezte alkohol. Alkohol dehydratuje tělo a orgány se snaží zadržet co nejvíce vody.

5) Vyzkoušejte lymfatickou masáž u zkušeného terapeuta, pomáhá také zvýšená poloha nohou.

6) Bylinky využívaly k léčbě neduhů už naše babičky. Doporučuje se např. kopřiva, bez černý, esenciální olej z hořkého pomerančovníku, listy rozmarýnu nebo pepř černý.

Pokud chcete podpořit vylučování vody z organismu, je možné vyzkoušet doplňky stravy.

Forfemina Slim je doplněk stravy, který obsahuje bylinné extrakty a minerály. Jejich kombinace podporuje ženy na jejich cestě k tomu, aby se ve svém těle cítily dobře a s lehkostí si užívaly každý den.

Pročištění

Extrakt z kopřivy přispívá k normální funkci ledvin, k normální funkci močových cest a vylučování vody z těla.

Hmotnost

Extrakt z hořkého pomeranče napomáhá ke kontrole hmotnosti a metabolismu tuků

Trávení

Extrakt z černého pepře přispívá k normálnímu trávení a ke kontrole hmotnosti.

Spalování

Zinek přispívá k normálnímu spalování cukrů a tuků. Pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem a přispívá k normálnímu stavu pokožky, vlasů a nehtů.

Hladina cukru

Chrom přispívá k udržení normální hladiny cukru v krvi.

Jedna kapsle Forfemina Slim obsahuje extrakt z hořkého pomeranče 50 mg, prášek z brusinek 40 mg, extrakt z kopřivy 25 mg, prášek z jablečného octa 25 mg, zinek 6 mg (60 % RHP*), extrakt z černého pepře 5 mg, chrom 20 mcg (50 % RHP*). * RHP = referenční hodnota příjmu. Více info na obalu a drtheiss.cz. Doba užívání potravinového doplňku pro dosažení optimálního efektu je 2-3 měsíce. Pokud vaše obtíže přetrvávají a omezují vaši každodenní činnost, konzultujte svůj stav s lékařem. Ten v závislosti na vašich obtížích a jejich míře navrhne další postup.