Hanka Vagnerová doporučuje: Navraťte pleti přirozenou rovnováhu díky prebiotické kosmetice

25.11.2022

Jedním z nejnovějších objevů v péči o pleť je prebiotická kosmetika, která posiluje pleť a zpomaluje její stárnutí. Proč na ni spoléhá i herečka Hanka Vagnerová a čím je prebiotická kosmetika ANNA BRANDEJS jedinečná?

Je těžké tomu uvěřit, ale v lidském těle žije více než 500 druhů bakterií, které pomáhají pleti vypadat zdravěji a zářivěji. Bakterie, které osidlují povrch kůže, se nazývají mikrobiota. Mohou být škodlivé i prospěšné, ale právě jejich rovnováha je zásadní nejen pro zdraví kůže, ale i pro organismus a celý imunitní systém.

Ochrana pleti díky bakteriím?

Bakterie vytváří na pokožce ochrannou bariéru proti škodlivým vlivům prostředí, škodlivým bakteriím a prozánětlivým bakteriím. Stres, příliš časté mytí, špatná strava a agresivní kosmetické přípravky poškozují kyselý plášť kůže a mohou ho učinit propustným. "Výsledkem je suchá, citlivá, zarudlá a podrážděná pokožka," popisuje herečka Hanka Vagnerová problémy s pletí, s nimiž se průběhu života potýkala snad každá žena.

Řešení spočívá v neporušené kožní bariéře, která je zásadní pro vitální, harmonickou a mladistvě vypadající pleť. Optimální kožní mikrobiota funguje jako ochranný štít před škodlivými vlivy prostředí.
K dosažení bakteriální rovnováhy nestačí dodržovat kompletní a zdravou výživu, ale je nutné používat specifické kosmetické přípravky, které podporují a harmonizují rozvoj dobrých bakterií na kůži.

Prebiotika pomáhají

Nová generace péče o pleť ANNA BRANDEJS obsahuje prebiotika - specifické rostlinné látky, které jsou zdrojem potravy pro mikrobiotu přítomnou na pleti. Přidání prebiotik do kosmetiky zlepšuje vzhled pokožky, ale taky bojuje proti všem faktorům, které negativně ovlivňují rovnováhu mikrobioty, ať už se jedná o věk, počasí, UV záření, znečištění, stres a špatné životní návyky.

Prebiotika podporují růst žádoucích bakterií na kůži. Prebiotická kosmetika podporuje rovnováhu mikrobioty tím, že podporuje přirozené životní podmínky užitečných kožních bakterií a stimuluje jejich aktivitu, a tím prokazatelně působí proti stárnutí. Kožní mikrobiota je chráněna a zůstává v rovnováze. Urychluje se proces exfoliace, pleť vypadá zářivěji a její stárnutí se zpomaluje. Tloušťka pokožky se měřitelně zlepšuje, a to o dvě vrstvy za 4 dny.

"Se značkou ANNA BRANDEJS spolupracuji už více než rok. Po takové čase k nim mám absolutní důvěru a nedám na ně dopustit. Proto mám obrovskou radost, že sem mohla jako prvvní představit jejich kosmetikou řadu krémů. Několik měsíců jsem pro vás testovala a myslím, že tak jako já budete absolutně nadšeni," nešetřila s chválou na prebiotickou kosmetiku Hana Vagnerová.