Harmonizujeme se

27.01.2023

Milovaní lidé, kolikrát rozdýcháváme situace, kdy jsme nespokojeni a máme tendence bouchnout . Vyčistí se vzduch, říkáme si, možná se i zasmějeme.

Klid , vždyť přece o nic nejde, pomáhá to, říkáme si. Sami sobě se divíme, jak jsme z toho byli lehce ve stresu, brát to s lehkostí, ale jde to opravdu?

Povím vám jak to v dané situaci dělám já

Naladím se ve svých myšlenkách na palouček, někde v lese, kde svítí slunce jen na to dané místo, kde sedím ve svých myšlenkách já. Naciťuji hřejivé teplo ze slunce a doslova se umývám v té blahodárné záři a tetelím se radostí.

Mám dlouhé šaty a s roztáhlými rukama běžím po paloučku, vlasy mi vlají ve větru a já jsem neskutečně šťastná. Tancuji tralala a zářím jak si jen dokázu představit.

Umývám si tváře ve slunci a mžourám očima na tu nádheru světla.

Bože, to jsem snad v nebi, říkám si. Mám se ráda křičím, miluji se. Jsem prostě v nebi, mrskne mi hlavou myšlenka.

Chodidla cítí jemnou matičku Zemi, uzemňuji se v trávě, myslím na první čakru, a sednu si do na chvíli do trávy, bomba říkám si, pozemský život se dá i užít si.

Hledám však kameny v blízkosti, a když nenacházím, pro jistotu sáhnu do své kapsy, kde mám můj malý křišťálek, láska moje, je vždycky se mnou, můj první minerál, našel si mě, uchvátil, prostě láska na první pohled. Nádherný a originální, prostě na to poprvé se v životě nikdy nezapomíná...ty sis mě našel. Od té doby jsme spolu.

Cítím, že potřebuji obejmout stromy, jak jen dovedu mám malé ruce a obejmutí bude tak z poloviny, navíc nemám paže. Nevadí, zajisté mi strom odpustí, když ho požádám o sílu, jenž mi vždycky dal. Je na tebe vždycky spoleh, říkám mu. Máš hloubku v kořenech a vidíš vysoko na oblohu. Taky chci mít takové oči a vhled jako ty, říkám mu. Seš úžasný a možná to ani nevíš jak krásný jsi.

Objímám tě tak, aby mé srdce cítilo tvou kůru, na hrudi mi pulzuje pocit uklidnění. Děkuji ti za to. Jsi božský.

Ukotvuji své energie a slaďuji s mým tělem. V hlavě mi bzučí, v uších hučí jak při cirkuse, tohle je to slaďování jak všude říkají. Tak to je teda jízda, číst o tom a prožít to je teda opravdu rozdíl. Už se konečně harmonizuj, tělo ducha a duši a hlavně ukočíruj tu mysl, jenž lítá bůhví kde. Říkám si.

Pij meduňkový čaj na uklidnění, říkávala moje maminka. Musela bych vypít hektolitry, mami, na mě to funguje jen na chviličku a jedu znova multidimenzionální myšlenky. Tak se měj ráda, říká maminka dál. Ale já už neposlouchám a letím pryč.

Jsem zářivější, když jím více zeleného, oči mi svítí i po pití šungitové vody, čistá voda mi dělá čisté myšlenky, o krůček vpřed mi přispívá, pěkně pomaloučku. Harmonizuj se opakuji si, snaž se více, pohyby a chůze se zvláčňují, gestikulace se uklidňuje, srdce bije lehčími údery, dýchání se prohlubuje.

Bože to je, ale dřina, to harmonizování, v knihách to vypadalo jednodušeji.

Nedá se nic dělat, projdeme si tím všichni, tak jak jsme se k tomu zavázali, ještě než jsem se narodili. Miluj život a všechno bude milovat tebe. Pamatuj si to. Jsi prostě milovaná a svá, tak jak to má přesně být, a bez pochybností. Tak to je.

Ladislava Logmans
Ladislava Logmans

Jak medituji

Dnes je právě den, kdy dochází ke změně, a ten den se jmenuje dnes. Je to den vnitřní změny, důležitou pro můj vývoj.

Doporučiji se zaměřit na modlitbu před spaním, její léčivé účinky pociťuji spousty let, a trvá pár sekund, naučila jsem se ji procítit až do morku kostí, tak aby byla prožita a prostoupila mám tělem. Strážný anděli, prosím tě o růst mé duše, o to co je pro mě dobré, ať stoupám ke světlu, k mému domovu. Jsem světlo. Děkuji ti.

Meditace mě ušlechťuje, piluje můj charakter, zdokonaluji se pěkně polehoučku, meditace mě naučila praktikovat myšlenky čistoty, které jsou neprůstřelné jako štít, čisté a pevné, jistě svým záměrem a také mě naučili se nebát, prostě nebát se ničeho, protože vlastně není čeho se bát. Světlo září, temnotu prostě prosvětlí, ať je jakkoliv temná, prostě sviť a drž to. Buď pevná ve svém záměru, jen buď...

Každá pochybující myšlenka by byla jen zbytečnou oklikou, ztráta času i kdyby jen na chvilku, tak se drž a věř...

Co dělat v případě pochybností? Zpívej, tanči, běhej, chod, zabav myšlenky, jemný vlastní zpěv je vysoko- vibrační, zpívám si červená se line záře, červná se liné záře, oheň.. hřeje ruce a barví tváře...

www.terapie-ladislava.com