Hledáte hodnotný dárek? Objevte kouzlo japonských nožů!

02.12.2022

Znáte to, každý rok chcete partnerovi nebo rodině darovat něco extra, ale nakonec stejně skončíte u oblečení nebo kosmetiky. Zkuste to letos jinak a udělejte radost dárkem, který je jedinečný a který opravdu využijí. Třeba i další desítky let!

Nepřekonatelné japonské ostří

Ať už se v kuchyni jen občas mihnete nebo je vaření vaší koníčkem, jedno je jisté - na kvalitě a ostrosti nožů záleží!

Ručně vyráběné kuchyňské nože Yaxell navazují na tradici výroby samurajských mečů a jsou symbolem prvotřídní japonské kvality již od roku 1932. Díky unikátnímu zpracování až 193 vrstev damaškové oceli získává čepel nože nejen krásnou dekorativní kresbu, ale především vysokou tvrdost, odolnost a dlouhotrvající ostrost.

Skutečný originál poznáte na první pohled

Nože Yaxell se vyznačují tím, že jejich čepel tvoří jednotlivé vrstvy té nejkvalitnější damaškové oceli, která je následně broušena i gravírována ručně. Díky tomu je každý vyrobený nůž originál a na světě nenajdete dva úplně stejné.

I proto se můžete u nožů Yaxell těšit nejen na stylovou dárkovou kazetu, ale především na certifikát pravosti a nadstandardní záruku 20 let.

"Na rozdíl od nekvalitních čínských napodobenin, jsou nože Yaxell vyráběny tradičními postupy přímo v japonském Seki. Jedná se tedy o jeden z mála 100% japonských originálů, které můžete v Česku získat," dodává Petr Vaverka, nadšený kuchař a zakladatel e-shopu hobbychef.cz - výhradního dovozce nožů Yaxell.

Darujte nejostřejší Vánoce!

Zkrátka, ať už se letos rozhodnete udělat radost sobě nebo svým blízkým, s japonskými noži Yaxell si můžete být jisti, že získáte výjimečný zážitek při přípravě jídla a už vás ani nenapadne vracet se ke starým nožům.

S jakými noži začít?

Co takhle s noži z řady ZEN 37, které reprezentují to pravé spojení damaškové oceli s cenou dostupnou pro každého, pro koho je kvalita v kuchyni důležitá.

Právě teď navíc s vánoční slevou 20 %.

Pouze na www.hobbychef.cz