Hledáte místo kde strávíte dovolenou?

23.06.2024

Co zkusit Mariánské Lázně, zapsané na seznamu UNESCO, které byly uznány klimatickými lázněmi, nejkomplexnější lázeňské město, jež využívá všech přírodních zdrojů. 

Čisté ovzduší, procházky v okolních parcích či lesích, relaxace při vybraných procedurách, nová restaurace v moderním stylu s výbornou českou i mezinárodní kuchyní, to vše je základem pro přísun nové energie a regenerace. Spa Hotel Děvín Superior *** nabízí vše pod jednou střechou. Léčebné a wellness pobyty, pokoje ve čtyřech různých kategoriích s výhledem na město, velkou sluneční louku s možností občerstvení během dne a zároveň nabízí nové a moderní konferenční centrum s rychlým a stabilním internetovým připojením. 

Konferenční centrum je vhodné pro semináře, teambuildingy, a oslavy s maximální kapacitou pro 30 osob. Součástí konferenčního centra je Vinný a koktejlový bar, který můžete využít ve večerních hodinách k příjemnému posezení a vyzkoušet naše vyhlášené top koktejly. Uspořádáme vám akci dle vašeho přání, náš profesionální tým se postará o kompletní cateringové služby. 

Ke komplexním léčebným programům, které nabízíme, patří balíčky :

"Komplexní lázeňská kúra" Tento balíček můžete najít zde

"Regenerační pobyt po Covidu" Tento balíček najdete zde

Z wellness pobytů poskytujeme programy "Děvín De Luxe" Tento balíček najdete zde:

"Wellness & Relax" balíček - Tento balíček najdete zde:

Pečlivě udržované parky, velmi krásná architektura, zachovalé památky, krása okolní přírody a slavná minulost dělají z Mariánských Lázní kulturní a společenské centrum. Nenechte si ujít návštěvu nejvýznamnějších a nejzajímavějších míst.. Více na www.spahoteldevin.cz