Hledáte originální dárek, kterým překvapíte?

29.09.2021

V Beauty showroome Follow Clinic najdete exkluzivní produkty na vlasy, pleť, tělo a originální parfémy, kterými se odlišíte. Všechny produkty vybírali a testovali naši odborníci, aby vám věděli co nejlépe poradit s výběrem a mnohé z nich si umíte v rámci ČR zakoupit pouze u nás a to nejen na klinice, ale i online:

Pleťová kosmetika ORVEDA

ORVEDA je inspirována starodávnými ájurvédskými, naturopatickými a taoistickými principy. Mění vzhled pleti takovým viditelným způsobem, že make-up už nebudete potřebovat - hloubkově hydratuje, zjemňuje vrásky, stahuje póry, redukuje viditelné zarudnutí, sjednocuje tón pleti, zmírňuje příznaky unavené pleti a dodává pleti zářivost. Follow Clinic jako jediná v ČR nabízí také ošetření touto pleťovou kosmetikou, které víte darovat i ve formě dárkové poukázky.

Tělová kosmetika FI-NE

Fi-ne znamená v italštině "konec" a to je přesně to, co vystihuje tuto kosmetiku - konec vašeho hledání dokonalého kosmetického produktu a začátek nekompromisní, absolutně spolehlivé péče o krásu. Fi-ne je 100% veganská, organická, bez škodlivých přísad a hliníkových solí. Nabízí produkty tělové péče a přírodní tuhé nebo krémové deodoranty, které nekompromisně bojují s potem a nepříjemným zápachem, ale zároveň jsou šetrné k tělu.

Vlasová kosmetika MARTOM

Martom je italská vlasová kosmetika, která povyšuje vlasovou péči na vyšší úroveň. Nesoustředí se pouze na vlasy, ale jako jedna z mála i na pokožku hlavy, aby z ní mohli vyrůstat krásné a zdravé vlasy. Obsahuje esenciální oleje, rostlinné extrakty a inovativní komplexy.

Luxusní parfémy XERJOFF

Niche parfémy Xerjoff jsou pro ty, kteří nechtějí vonět tuctově, ale hledají exkluzivní vůni plnou esenciálních olejů, která pozvedne jedinečnost a výjimečnost svého nositele, nevyprchá za pár hodin, ale bude ho provázet celý den. Stojí za nimi Ital Sergio Momo, který starým řemeslným zpracováním využil nejluxusnější ingredience.

www.eshop.followclinic.cz