Homeostáza: dokonalá rovnováha kyseliny hyaluronové v pleti

14.09.2022

PAYOT představuje novou řadu pro vyhlazování vrásek. Ať chceme nebo ne, vrásky jsou tu a připomínají nám plynutí času. Vrásky nás charakterizují, podtrhují náš úsměv a stojí navzdory všemu na prvním místě při hledání péče o pleť.

Kyselinu hyaluronovou produkují a denně obnovují její zásobu buňky naší pokožky. Od 30 let ale pleť ztrácí každý den víc kyseliny hyaluronové, než ji sama stačí vyprodukovat, a vystavením environmentálnímu stresu se tento jev dál urychluje. Vrásky se prohlubují, pleť je méně napnutá, méně zářící.

Laboratoře PAYOT se pro svou novou řadu péče pro vyhlazení vrásek, LISSE, zaměřily na významnou vědeckou inovaci, homeostázu pokožky. Je to schopnost pokožky udržovat svoji přirozenou fyziologickou rovnováhu, včetně kyseliny hyaluronové, a to za jakýchkoli podmínek.

Ošetření LISSE nabízí všem typům pleti dokonalou rovnováhu kyseliny hyaluronové.

Protože neexistuje lepší kyselina hyaluronová než ta, kterou si naše pokožka vytváří sama přirozeně, dodávání kyseliny hyaluronové zvenku je dobré, ale ještě lepší je chránit a posilovat náš vlastní kapitál!

Lisse: nový rituál péče o pleť, kde se vysoké účinky rýmují s čistotou

Každá receptura řady péče o pleť Lisse obsahuje duo kyselin hyaluronových v kombinaci s komplexem léčivých bylin (borovice alpská / maceška trojbarevná), které kompenzují, chrání a posilují přirozený kapitál kyseliny hyaluronové obsažený v každé pokožce.

Péče LISSE, inspirovaná "sylvoterapií", aktuálním trendem využívání lesního bohatství pro naše zdraví a duševní pohodu, je plná silně působících polyfenolůch extrahovaných z kůry alpské borovice, o nichž se ví, že podporují klid a pohodu. My u PAYOT vnímáme krásu jako celek, rovnováhu mezi tělem a myslí. Péče LISSE je tedy pro naši pokožku cestou, jak si užívat hluboký nádech čerstvého vzduchu.

Rituál LISSE

KROK 1: Lisse Sérum Booster Repulpant - Gelové sérum se silnou koncentrací kyseliny hyaluronové

KROK 2: Lisse Créme Lissante Rides - Denní vyhlazující a ochranná péče

KROK3: Lisse Sleeping Créme Resurfaçante - Noční vyhlazující a regenerační péče

KROK 4: Lisse Cure 10 Jours Rides Éclat Express: vyhlazující kúra s retinolem pro okamžité výsledky

Vyhledavač salonů PAYOT a autorizovaný internetový obchod naleznete na www.payot.cz