Horse Park Kamenný dvůr

18.03.2023

Nedaleko Prahy stojí v malebné přírodě uprostřed lesů a luk někdejší statek z roku 1879. Před několika lety prošel citlivou rekonstrukcí a stalo se z něj magické místo, kde se tradice a historie snoubí s novodobým komfortem.

Své "ano" si můžete říct pod širým nebem na Nádvoří symbolicky u sochy Jezdce sochaře Michala Gabriela nebo na Svatebním paloučku, což je mimořádně romantické zákoutí s nádherným výhledem na malebnou krajinu mezi Vltavou a Brdy. Nebude-li zrovna přát počasí, na společnou cestu můžete vykročit v prostorách Velkého klubu nebo v Kruhové jízdárně. Své blízké pak pozvete na hostinu do zrekonstruovaného Špejcharu, kde na ně bude již čekat pečlivě připravené lahodné menu.

Svatební noc prožijete v komfortním apartmá a vaši hosté se ubytují v moderních pokojích s designem promyšleným do posledního detailu.V tomto výjimečném privátním areálu si tak užijete vše na jednom místě a pro odpočinek a relaxaci budete moci využít i tenisový kurt, fitness nebo saunu. Hledáte-li neobyčejný prostor pro nevšední svatební zážitek, Horse Park Kamenný Dvůr bude tím pravým místem.

Profesionální tým se o vás perfektně postará a celou svatbu vám zajistí kompletně na klíč.

Horsemanship – přirozené partnerství člověka a koně

Většina z nás už absolvovala v životě řadu školení, která se časem začala čím dál tím více podobat jedno druhému. Nyní můžete zažít něco docela jiného - našimi "školiteli" jsou totiž ušlechtilí koně z Horse Park Kamenný Dvůr.

www.horsepark.cz