Hotely jen pro dospělé v Řecku – balzám na nervy!

03.05.2021

Jeden známý citát stručně a nadšeně konstatuje: "Děti jsou radost!" Ovšem nutno dodat - člověk má přece jenom jedny nervy! Pár rozjívených dětiček dokáže z plánované pohodové dovolené udělat doslova peklo. A právě proto vznikly hotely jen pro dospělé, čili "adult only".

Jsou určeny pro klienty až od určitého věku a nepovolují pobyty malých dětí. Nabízí ubytování od 16, případně od 18 let. Většinou se jedná o 4-5hvězdičkové hotely, tedy o tu pravou luxusní dovolenou. V nich vás nebudou rušit žádné dětské animace s míči, dopadajícími zásadně na vaše lehátko, v bazénu si v klidu zaplavete bez nebezpečí, že vám nad hlavami bude skákat a cákat na vás parta uličnických kluků. V hotelových restauracích se bez dětské společnosti najíte civilizovaně a v pohodě, a večery nebudou začínat břesknou diskotékou se skupinami řvoucích puberťáků.

Skvělé resorty bez rodin s dětmi, a stejně tak romantické resorty, specializují pouze na pobyty pro páry, najdete na všech atraktivních řeckých ostrovech. Kromě Kréty i na Korfu, Santorini nebo Rhodosu. Pro maximální pohodlí klientů jsou v ceně zájezdů pořádaných většinou i soukromé transfery z letiště do hotelu taxíkem.

Nahlédnutí do ráje

Jak to v takovém "adult only" hotelu vypadá? Podívejte se s námi například na Krétu, k malebnému městečku Agios Nikolaos do Minos Palace Hotel and Suites 5*.

Stojí na skalním útesu přímo na pobřeží, dvoulůžkové pokoje jsou zařízeny s veškerým komfortem, každý má balkón nebo terasu s příjemným posezením a výhledem na moře. Hotel má hlavní sladkovodní bazén, sdílené bazény a soukromé bazény, soukromou písečnou pláž, sluneční terasy a mola usnadňující vstup do moře, lehátka, slunečníky a osušky na pláži i u bazénů. Hostům je k dispozici několik barů a restaurací na vysoké úrovni. Nechybí tu fitness centrum, tenisové kurty, biliár, stolní tenis, hřiště na volejbal, lekce jógy, možnost provozovat vodních sporty, můžete si odpočinout na masážích, nebo relaxovat na profesionálně vedených lázeňských programech.

Luxus, jaký si zasloužíme

V takových luxusních hotelích, nebo na blízkých promenádách, jsou i stylové butiky s módou na té nejvyšší úrovni. Nejsou to jen šperky s originálním designem, ale i boty, kabelky, kožešiny a veškeré módní doplňky - to vše zpracované těmi nejlepšími řemeslníky. Vybírat si krásné věci, které nám přinášejí potěšení, čili jak se říká "shopping therapy", k dokonalé dovolené prostě patří. A vůbec nemusíme mít výčitky svědomí - za obvyklý celoroční pracovní shon si takovou příjemnou odměnu určitě zasloužíme!

www.greece-tours.cz