Hravá vánoční inspirace plná dárků pro děti od Toypexu

11.11.2022

Právě teď nastal ten správný čas pro výběr vánočních dárků. Víte již co nakoupíte? Nebo vám dochází nápady. Snažíte se vymyslet, jaký dárek by vaše děti překvapil a současně jim přinesl i něco víc? Pak vyzkoušejte hračky, edukativní a výtvarné pomůcky pro děti od firmy Toypex. Přináší spoustu vánoční inspirace na dárky pro vaše malé i velké ratolesti.

S netradiční stavebnicí Obludarium rozhodně nešlápnete vedle. Zábavné příšerky o velikosti 20 - 30 cm pobaví děti i dospělé. Kreativní ohebný materiál je příjemný do ruky, děti prostřednictvím hry poznávají jednotlivé části těla, procvičují jemnou motoriku, vrhnou se plně do světa fantazie. Obludárium získalo prestižní ocenění SPRÁVNÁ HRAČKA, chráněný symbol kvality zaměřující se na výchovné a vzdělávací hledisko hraček.

Italské hry LUDATTICA respektující přírodu jsou ideální zábavou pro celou rodinu, a to nejen o Vánocích. Můžete si s nimi zahrát originální zvířecí bingo, zkusit dobýt hrad, nebo třeba postavit nádherné barevné papírové město a mnohé další. Jedinečnost, exkluzivitu i tradici naleznete v každém produktu Ludattica.

Máte rádi hračky s přesahem, šetrné k životnímu prostředí, které jsou vyrobené ze dřeva? Pak si rozhodně vyberete některou z českých her a hraček DWOOD. Tyto originální produkty seznamují děti s různými druhy prostředí, předměty, zvířaty i postavami, rozvíjejí logické myšlení, prostorové vnímání i představivost, pobaví a zpestří volný čas malých i velkých.

Multifunkční designové hračky Moluk jsou naprostou senzací. Svým originálním tvarem a barevností vzbudí v dětech okamžitě zvědavost. Tyto neobvyklé hračky vhodné již pro nejmenší děti stimulují smysly, lákají k objevování. Jsou vhodné domů i ven, do sněhu i do vody.

Volkova stavebnice udělá zaručeně radost malým i velkým konstruktérům. Stavba a montáž bez nutnosti použití nářadí se pro děti stane zábavou. Současně si vyzkouší svou šikovnost a procvičí manuální zručnost.

Přejeme vám spoustu zábavy a co nejvíce skvělých okamžiků s hračkami.
Tým Toypex

Text: Bc. Lucie Vencláková

www.toypex.cz