HYDRA SUMMUM ošetření

05.02.2024

Vyplňující a hydratační ošetření

Pro všechny ženy je hydratace primárním zájmem krásy, bez ohledu na jejich věk a typ pleti. Chceme-li mít pleť krásnou a mladou, musí být hydratovaná. Předtím, než začneme řešit jakoukoli dysfunkci pleti, je třeba pleť nejprve hydratovat. Věkem se množství vody v buňkách snižuje a objevují se známky dehydratace: suchá a drsná pleť, pocit nepohodlí a podráždění, vznik jemných linek a vrásek a ztráta zářivosti.
Guinot vyvinul nové pleť vyplňující manuální hydratační ošetření s názvem Hydra Summum.

Ošetření s vysoce koncentrovanou kyselinou hyaluronovou vyplňuje pleť, vyhlazuje vrásky a jemné linky a intenzivně pleť rehydratuje. Ošetření je ideální pro všechny typy pleti a pro všechny věkové kategorie, trvá 60 minut. Více informací naleznete na www.guinot-paris.cz.

Tajemství procedury

1. HYDRA SUMMUM EXFOLIACE
Exfoliace HYDRA SUMMUM odstraňuje odumřelé buňky a stimuluje obnovu pokožky, čímž pomáhá zvýšit zářivost pokožky a je připravena přijmout aktivní složky ošetření. Obsahuje celulózové mikročástice, jojobové kuličky a bambusové částice.

2. HYDRA SUMMUM KONCENTRÁT
Koncentrát HYDRA SUMMUM vyplňuje pleť a vyhlazuje jemné linky a vrásky. Je vysoce koncentrovaný kyselinou hyaluronovou s vysokou molekulovou hmotností, aplikovaný na obličej a oční okolí, se zvláštním důrazem na vrásky, působí jako skutečná "infuze" kyseliny hyaluronové.

3. HYDRA SUMMUM MASÁŽ
Masáž HYDRA SUMMUM intenzivně rehydratuje pokožku pomocí kys. hyaluronové a hydralogického komplexu. Tento komplex obnovuje hydrataci posílením struktury kožní bariéry, aby se omezila ztráta vody a zvýšila se schopnost pokožky zadržovat vodu.

Ultra Filler Spheres poskytují vyhlazující účinek na pokožku. Masážní techniky používané kosmetičkou vyhlazují a odlehčí pokožku a zvyšují zářivost.

4. HYDRA SUMMUM MASKA
Maska HYDRA SUMMUM, obohacená o aktivní látky, kys. hyaluronovou a hydralogický komplex nabízí skutečnou hydratační a osvěžující infuzi. Acticalm pomáhá zklidnit dehydratovanou pokožku a obnovit bariérovou funkci pokožky a zmírňuje pocity napětí a nepohodlí.