Hydratace je klíčem a základem zdravé pleti

22.05.2023

Pro všechny ženy je hydratace primárním zájmem krásy, bez ohledu na jejich věk a typ pleti.

Chceme-li mít pleť krásnou, musí být hydratovaná. Bez toho to není možné. Předtím, než začneme řešit jakoukoli dysfunkci pleti, je třeba pleť nejprve hydratovat. Dehydratovaná pokožka prostě stárne. Právě dostatečná hydratace je zaručeným způsobem, jak si mládí udržet co možná nejdéle. Protože pleť, která je dobře zavlažená a zásobená vodou, se dokáže nejlépe bránit působení jak počasí, tak i negativním vlivům prostředí. Věkem se množství vody v buňkách snižuje a objevují se známky dehydratace: suchá a drsná pleť, pocit nepohodlí a podráždění, vznik jemných linek a vrásek a ztráta zářivosti. S přibývajícím věkem pokožka stále více selhává ve své roli ochranné bariéry vůči vnějšímu prostředí. (snížená soudržnost mezi korneocyty).

Guinot vyvinul nové pleť vyplňující manuální hydratační ošetření s názvem Hydra Summum.Ošetření vysoce koncentrovanou kyselinou hyaluronovou vyplňuje a vyhlazuje pleť a intenzivně ji rehydratuje.

Hydra Summum ošetření je ideální pro ženy, které chtějí vyplnit pleť a vyhladit vrásky a jemné linky, chtějí rehydratovat a zklidnit svou pokožku a hledají manuální alternativu ke strojovému ošetření.

Tajemství ošetření

1. Exfoliace Hydra Summum odstraňuje odumřelé buňky a stimuluje obnovu pokožky, čímž pomáhá zvýšit zářivost pokožky. Tato gelová receptura s jemnými peelingovými kuličkami jemně exfoliuje pokožku, takže je pak připravena přijmout aktivní složky ošetření.

2. Koncentrát Hydra Summum, obsahující vysoký koncentraci ovaný na kyseliny hyaluronové s vysokou molekulovou hmotností, aplikovaný na obličej a oční okolí, se zvláštním důrazem na vrásky, pomáhá vyplnit hluboké vrásky a působí jako skutečná "infuze" kyseliny hyaluronové. Zároveň zvyšuje dlouhodobou hydrataci. Tento bezoplachový koncentrát se vstřebává do pokožky a vytváří ochranný film pro vyplněnou a dokonale hydratovanou pleť.

3. Hydra Summum masáž intenzivně rehydratuje pokožku pomocí kyseliny hyaluronové a hydralogického komplexu. Tento komplex, složený z Aquasilanolu a hydrocytového komplexu, obnovuje hydrataci mladší pleti posílením struktury kožní bariéry, aby se omezila ztráta vody a zvýšila se schopnost pokožky zadržovat a vstřebávat vodu. Ultra Filler Spheres (ultra výplňové koule) poskytují vyhlazující a vyhlazující účinek na pokožku. Tyto kuličky nové generace kombinují kyselinu hyaluronovou s nízkou molekulovou hmotností a konjac glukomanan. Absorbují se do epidermis, zachycují vodu a dokáží se zvětšit až na 17násobek svého původního objemu, aby vyplnily rýhy vytvořené vráskami. Masážní techniky, používané kosmetičkou, vyhlazují a odlehčí pokožku a zvyšují zářivost.

4. Hydra Summum maska uzavírá vlhkost v pokožce. Maska je obohacená o silné hydratační aktivní látky, kyselinu hyaluronovou a hydralogický komplex. Nabízí skutečnou hydratační a osvěžující infuzi pro tu nejvíce dehydratovanou pokožku. Acticalm v kombinaci se svěžím gelovým složením pomáhá zklidnit dehydratovanou pokožku, když je kožní bariéra změněna a přestává plnit svůj ochranný úkol. Pomáhá obnovit bariérovou funkci pokožky a zmírňuje pocity napětí a nepohodlí.

Na konci ošetření je pokožka dokonale rehydratovaná a cítí se opět příjemně. Vrásky a jemné linky jsou vyhlazeny. Pleť vypadá plnější a naprosto zářivá. Více informací naleznete na www.guinot-paris.cz.