Hydratace & pokožka

28.07.2021

Každá z nás milujeme sluneční paprsky. Přestože nám dokážou zajistit svůdné a bronzové opálení, ochuzují naší pokožku o něco, co je pro ni velmi důležité - potřebnou hydrataci. Jak předcházet vysušování pokožky a jakým způsobem ji hydratovat? Inspirujte se!

Aby pokožka byla mladistvá, zářivá a po všech stránkách dokonalá, je zapotřebí ji dostatečně hydratovat. Hloubková hydratace je základem krásné pokožky, jakmile však o ni přichází, bojuje s vysušováním, stává se hrubší, ztrácí svou pružnost i svěží nádech a je více ohrožená nechtěnými vráskami. Přestože kůže je velmi chytrou součástí těla, která se sama dokáže obnovovat a tvoří ochrannou bariéru pro naše tělo, není bohužel všemocná. I ona potřebuje podat pomocnou ruku a podpořit ve svém snažení.

Dámská řada Onclé se postará o luxusní hydrataci

Dámská kosmetika značky Onclé je přímo navržena pro boj s vysušováním a dehydratací pokožky během léta, kdy na ni působí nejen sluneční paprsky, ale také suchý a horký vzduch. Kromě vystavování se vysokým teplotám namáháme svou pokožku v letním období také častým koupáním v chlorované či ve slané mořské vodě. To vše naši kůži nepříznivě ovlivňuje. Péče v podobě tělového balzámu Onclé je to nejlepší, co můžete své pokožce během letních měsíců poskytnout. Vysoký podíl vzácných BIO olejů a jedinečné přírodní složení s extraktem z rostlinných kmenových buněk zajistí vaší pokožce hloubkovou hydrataci, ochranu a regeneraci. Ideální volbou, která pomáhá s obnovou poškozené pokožky a zároveň je účinná v boji s drobnými nedostatky i jako prevence proti stárnutí a tvorbě vrásek, je olejové sérum Onclé s kmenovými buňkami. Obsahuje totiž až 98 % vzácných aktivních olejů, jež udržují pokožku jemnou, vláčnou a dokonale hydratovanou.

www.eshop.oncle.cz