Dezinfekční gely na ruce

25.02.2022

Období pandemie a nutnost dodržovat mnohá bezpečnostní opatření nás naučily rozšířit naše portfolio šikovných pomocníků o další produkty. Nedílnou součástí domácností, prodejen, ale i dámských kabelek se tak staly hygienické a dezinfekční gely na ruce.

V současnosti naleznete na trhu velké množství produktů, vždy je ale dobré zaměřit se po stránce složení na uváděný obsah alkoholu. Přípravky obsahující alkohol z více jak 70 % jsou totiž účinné i proti virům, včetně nechvalně proslulého a v poslední době nejvíce skloňovaného koronaviru.

Tímto kritériem bychom splnili důležitou část týkající se ochrany, ale co konzistence či vůně? Nejen pro nás ženy je důležité vybírat takový přípravek, po jehož použití nebudou ruce příliš vysušené a nad to všechno jej bude doprovázet příjemná vůně.

Všechna zmíněná očekávání splňuje NIXX FORTE - dezinfekční gel na ruce. Jedná se o vysoce kvalitní produkt účinný proti virům, včetně koronavirů, kvasinkám a bakteriím. Čistí ruce a eliminuje až 99,9% virů a bakterií* bez použití mýdla.

Díky svému kvalitnímu složení nejenže krásně voní po hroznovém vínu v kombinaci s limetkami, ale ruce ani přespříliš nevysušuje. Vyrábí se jak v praktickém 100 ml balení ideálním na cesty, do kabelky či kamkoli s sebou, tak i ve 250 ml balení s praktickým dávkovačem, ať už do práce, domácnosti či třeba do auta.
A jak jej používat? Odpověď zní: velmi jednoduše! :) Naneste gel (4 ml) do dlaně jedné ruky, důkladně rozetřete po obou rukách, rozetřete do sucha (dlaně, hřbety, jednotlivé prsty, meziprstí), neoplachujte. A je hotovo. Všimněte si, jak jsou po použití gelu jemné a hebké.

Dezinfekční gel NIXX FORTE nakoupíte v lékárnách, např. Dr. Max anebo na e-shopu www.nixx.cz

NIXX FORTE dezinfekční gel na ruce
*Účinky: baktericidní dle normy ČSN EN 13727+A2 a ČSN EN 1500 (45 s), virucidní dle normy ČSN EN 14476+A2 proti obaleným virům (30 s) včetně koronavirů, levurocidní dle normy ČSN EN 13624 (Candida albicans) (45s). Návod na použití: Naneste gel (4ml) do dlaně jedné ruky, důkladně rozetřete po obou rukách do sucha (dlaně, hřbety, jednotlivé prsty, meziprstí) neoplachujte. UFI: UEW0-A0YU-100Q-S8KN. Typ BP 01. Určen pro širokou veřejnost.
Účinná biocidní látka (g/100 g): ethanol (EC: 200-578-6): 70,25 g
Biocid. Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.