I muži si zaslouží hýčkání v lázních Mandarin Oriental, Prague

23.05.2022

Když dojde na relax a hýčkání, často se na muže zapomíná. To ale neplatí v lázních Mandarin Oriental, Prague kde muži tvoří téměř 40% všech hostů. A co mají muži nejraději? Překvapivě obličejová ošetření a masáže. Ať už chcete darovat otcům nebo jinému muži svého života něco speciálního, za proceduru v lázních Mandarin Oriental, Prague vám budou ještě dlouho děkovat. V lázních Mandarin Oriental, Prague vstoupí do jiného časoprostoru, kde bude veškerá pozornost věnovaná pouze jim a odkud odejdou odpočatí a s úsměvem na tváři.

Cleansing for Men

Hloubkově čistící obličejové ošetření šité na míru specifickým potřebám mužské pokožky. Ideální pro muže s normální i problematickou pokožkou - přecitlivělou z holení nebo zarůstajícími chloupky. Toto ošetření zanechá mužskou pokožku na pohled čistou, rozzářenou a hydratovanou do hloubky díky posilujícím esenciálním olejům a výtažkům z rostlin. Zahrnuje napařování a pročištění pleti, exfoliaci, masáž prostřednictvím akupresurních bodů na tváři, masku a relaxační masáž hlavy, která uklidní mysl.

Face & Body for Men

Tato 80ti minutová procedura je zaměřená na oblasti mužského těla nejvíce zasažené stresem a napětím, zahrnuje obličejové ošetření a relaxační masáž zad. Procedura začíná očistným rituálem a exfoliací pokožky zad a pokračuje jejich hloubkovou masáží. Poté se terapeut zaměřuje na masáž hlavy, která je velmi relaxační a následuje obličejové ošetření. Během působení obličejové masky se pozornost terapeuta přesouvá na ruce a plosky nohou ke kompletnímu uvolnění stresu.

Produkty The Refinery

Chrání a vyživují pokožku. Tyto experty navržené produkty péče o pleť kombinují nejnovější poznatky z oblasti aromaterapie a specifických požadavků mužské pokožky. Jsou navrženy pro všechny věkové skupiny ke zjemnění, uklidnění a ochranu mužské pokožky před negativními vlivy prostředí. Zahrnují celodenní péči od produktů na holení až po intenzivní ošetření.

www.mandarinoriental.cz/prague / moprg-spa@mohg.com / +420 233 088 655