Ideální bunda na lyže

15.12.2022

Podle čeho se orientovat? Koukat po parametrech, vychytávkách nebo designu? U modelů Hannah ze zimní kolekce SKI dostaneš všechno. Co si u bundy na lyže určitě pohlídat? Přečti si náš článek a jsi o kousek blíž, užít si den na lyžích naplno. Vyber si bundu, která tě zaujme nejen designem, ale i svými parametry...

Pro milovnice sněhových závějí

Novou lyžařskou bundu vybírej podle toho, kde jezdíš. Na freeride nebo skialp vol méně zateplenou bundu s výbornou prodyšností. Na sjezdovce oceníš teplejší bundu, co tě zahřeje i při čekání ve frontě.
Kolekce Ski přináší lyžařské bundy s výbornými parametry. Mrkni na naši letošní novinku dámskou bundu Amabel v setu s kalhotami Hally II. Oba kousky z materiálu s membránou Climatic Active Stretch 15 000 / 15 000 jsou špičkou mezi našimi produkty. V nepříznivém počasí se na ni můžeš absolutně spolehnout a technologie čtyřsměrně strečové tkaniny ti dovolí neomezený pohyb. Patentovaná izolační výplň Thermore tě udrží v teple i v mrazivých teplotách a voděodolnost zajišťuje DWR povrchová úprava. Lyžařský set Amabel + Hally II splní očekávání i těch nejnáročnějších lyžařek.

Vychytávky moderních bund

Pohodu na svahu ti zaručí celá řada promyšlených prvků. Skvělé jsou podlepené švy, protože přesně tato místa se lehce stanou nejslabším článkem co do nepromokavosti lyžařského oblečení.
Sněhový límec v pase, elastická rukávová manžeta nebo kapsa na skipas jsou dnes naprostou samozřejmostí. Obzvlášť na jaře oceníš možnost odvětrávání. Je fajn, když se můžeš trochu ochladit, aniž bys musela rozepínat hlavní zipy. Odvětrání na bocích najdeš nejenom u bundy Amabel, ale i u kalhot Hally II.

Bunda Amabel se hodí pro ALL MOUNTAIN aktivity díky vbudovanému RECCO reflektoru pro záchranný lavinový systém.

Teď už si stačí jen počkat na sněhovou nadílku a vydat se na svah. Ať už se necháš na vrchol vyvézt lanovkou nebo si kopec vyšlápneš, jsme v tom spolu. Když jedeme dolů a rychlost nás naplňuje vzrušením. Že žijeme. Že jsme venku.