Idylické kouzlo života na předměstí – objevte Countryside by Westwing Collection

25.02.2022

Komentář Marty Suchodolské, kreativní ředitelky Westwing CEE
Countryside by Westwing Collection je nová kolekce značky pro sezónu jaro-léto 2022, která kombinuje estetiku venkovského stylu s moderním nádechem. Toto je 365 zcela nových produktů, které budou mít premiéru na Westwing.cz 25. února 2022.

Výchozím bodem pro vytvoření této kolekce byla změna našeho životního stylu - trávení času doma související s pandemií. Po asi tuctu měsíců se související emoce vyvinuly a proměnily "nezbytnost" v "radost", která je výsledkem vytvoření bezpečného a přátelského prostoru kolem vás.

Designéři kolekce Westwing zkombinovali vše, co na venkovském stylu milujeme nejvíce: drobné květinové vzory, řasení, prvky inspirované vintage stylem, mosazné akcenty. Celek vytváří velmi vyváženou směs rustikální a moderní atmosféry, která působí útulně a idylická atmosféra - ideální pro duševní útěk z města a dobití baterie v pohodlí domova.

Kolekce Countryside by Westwing vyzrává ve venkovském stylu. I když nežijeme všichni na venkově, rádi do svého života začleňujeme některé jeho společné rysy a emoce. Je známý, domácí, láskyplný, bezpečný a vhodný. V takovém prostředí se vše zpomalí. Vyzývá nás, abychom zastavili náš stále neklidný životní styl a plánování ve velmi nejistých časech, které nás čekají. Nejde o znovuvytvoření vzhledu minulosti, ale spíše o zachycení této estetiky a hodnoty a její převedení do současné reality.

Kolekce bude k dispozici na Westwing.cz 25. února 2022.