Infuzní terapie

12.12.2022

podpora imunitního systému, základ pro zdravé i krásné tělo

V nejbližších dnech nás čeká spousta sychravých dní, začíná chladnější období roku - méně slunka, méně pohybu, více chřipek a bohužel i pesimistických nálad. Jak preventivně tedy stavům nepohody předcházet? Jednoduše - doplnit tělu vše potřebné tak, aby naše mysl, vzhled a celkový stav byl v co nejlepší kondici.

Mnoho důležitých vitamínů si naše tělo nedokáže vyrobit samo, proto je tu INFUZNÍ TERAPIE. Dodá tělu energii a posílí imunitní systém. Aplikace vitamínů a minerálů výrazně potlačí stres i fyzickou únavu, pozitivně ovlivní náladu, rozzáří pleť a přispěje ke zlepšení pokožky.

Výhodou infuzní terapie je možnost podat mnohonásobně vyšší koncentrace vitamínů, a to přímo do krevního oběhu. Cíleně může působit na potíže způsobené jejich nedostatkem a je skvělou prevencí a posílením obranyschopnosti organismu.

Proč volit infuzní terapii a čím se liší od podávání výživových doplňků v tabletách?

Primárně rychlostí účinku a množstvím vstřebatelné látky během 1 terapie. Infuzní terapie je tedy efektivnější a rychlejší způsob, jak doplnit tělu potřebné vitamíny, které zlepšují funkci imunitního, nervového a kardiovaskulárního systému, zvyšují tvorbu kolagenu, který je důležitý pro hojení a pevnost tkání, zlepšuje stav pleti, vlasů a má celkově revitalizační účinky. Účinné látky se dostanou přímo do krevního oběhu, a proto je tento způsob podání mnohem účinnější než užívání tablet.

Jaké vitamíny, minerály a jakým způsobem v rámci infuzních terapií tělu dodáváme?

Složení a dávkování infuze indikuje vždy lékař, který vychází z aktuálních potřeb klienta. Po krátké vstupní konzultaci můžete v naprostém soukromí absolvovat nitrožilní podání potřebných látek pod dohledem našeho týmu specializovaných odborníků.

Přehled infuzních terapií a balíčků podávaných na RP CLINIC naleznete ZDE

VLASY a nedostatek vitamínů

Jsou vaše vlasy slabé, poničené nebo vám vypadávají? Přestaňte se tím trápit a dopřejte svým vlasům ozdravnou terapii v podobě microneedlingu. Jde o inovativní novou generaci mezoterapie, které pomáhá zamezit vypadávání vlasů, stimuluje jejich růst a současně je posiluje.

Koncept Medical microneedling (mikrojehličkování) je založen na přirozené samoobnovovací schopnosti pokožky. Na klinice RP CLINIC používáme k mikrojehličkování mezoterapeutická séra určená pro vlasovou výživu. Séra s obsahem vitamínů, minerálů, antioxidantů či kmenových buněk aktivně bojují proti všem dysbalancím vlasové kštice. Jde o vysoce účinné přírodní extrakty, které stimulují regeneraci a růst vlasů, zastavují jejich nadměrný výpad.

Obdobou pro obnovu a posílení vlasových folikulů je plazmaterapie vlasové kštice, která pracuje na principu biorevitalizace tkáně. Opět je fokus zaměřen na posílení funkce vlasových folikulů cestou růstových faktorů, které se nacházejí přirozeně v naší krvi. Speciálním postupem získáme čistou plazmu, která se injikuje do kůže vlasové kštice v opakovaných intervalech, jako všechny mezoterapie.

Kombinace metod a postupů na RP CLINIC zaručuje skvělé výsledky

Ideální kombinací nějakého typu vlasové mezoterapie a aplikací koncentrovaných živin formou infuzních terapií lze docílit maximální podpory růstu vlasů v kratším čase. Kombinovaná péče je vždy intenzivnější, proto jsou kombinované techniky tak oblíbené.

Pro bližší informace nás můžete kontaktovat:
RP CLINIC
Na Poříčí 5, Praha 1
Web: www.rpclinic.cz
Tel.: +420 211 153 600
e-mail: info@rpclinic.cz