Intenzivní péče JUVENA MasterCream Rose dodá pleti mladistvý vzhled

25.10.2022

Dopřejte své pleti luxusní péči s krémem na den i noc Juvena MasterCream Rose, který představuje novou zbraň v boji proti stárnutí. Řada pleťové péče MasterCare od švýcarské značky Juvena se rozšiřuje o nový luxusní krém MasterCream Rose, který je vrcholem této vysoce účinné pečující řady.

MasterCream Rose má sametově jemnou konzistenci. Kombinuje inovativní účinné ingredience, a jemně voní po čerstvých růžích. Pleť hydratuje v několika úrovních, podporuje přirozené funkce pleti a redukuje projevy stresu a stárnutí. Po nanesení je pleť dokonale hladká, pružná, působí svěže a vyzařu-je mladistvý jas.

ÚČINNÉ SLOŽENÍ PRO KRÁSNOU PLEŤ

Jedním z tajemství, které stojí za účinky přípravků řady MasterCare, je revoluční SkinNova SC Techno-logy. Je to technologie, díky které se buňky v pleti neustále obnovují. Krém kombinuje také extrakty z bílých pivoněk a kmenových buněk růže, které zanechají pleť sjednocenou a posilují její přirozeou bariéru.

Kombinace variant kyseliny hyaluronové s dlouhým a krátkým řetězcem má výrazně obnovující efekt. Kyselina hyaluronová s dlouhým řetezcem intenzivně podporuje pružnost pleti tím a chrání ji před dehydratací. Okamžitě dochází ke snížení hloubky jemných linek a vrásek. Naopak kyselina hyaluronová s krátkým řetězcem omlazuje pleť v jejích hlubokých vrstvách. Růžová voda působí proti volným radi-kálům a pomáhá pleť revizalizovat. Díky výrazným ochranným účinkům a vysokému obsahu antioxidan-tů nabízí extrakt z rostlinných buněk mechu jedinečnou zbraň proti vlivům každodenního stresu.

POMOCNÍK NA KAŽDÝ DEN

Krém je vhodný na den i noc. Užívejte si při tom jedinečnou vůni čerstvých růží a hedvábně jemnou konzistenci krému, která podpoří váš pocit hýčkání a luxusní péče při každé aplikaci. Nezapomeňte krém pravidelně nanášet i na krk a dekolt.