Jak dosáhnout orgasmu? Víme, co pomůže

29.04.2024

Těšte se na chvíle pro sebe. Zažijte znovu motýlky v břiše ze společného škádlení v posteli. Pot. Výkřiky. Zarudlé tváře a sevřené prostěradlo v dlaních. Chcete vědět, co vás dožene do extáze?

Jedno velké ženské ACH

Muži si často stěžují, že to ženám dlouho trvá. S takovým přesvědčením své partnerce ale nikdy k vrcholu nepomůžou – chce to trpělivost, správnou atmosféru a odvahu vyzkoušet i erotické pomůcky. Problémem také často bývá nedostatečné nažhavení: "Pojď, jdeme na to!" ozve se z ložnice. Ale kde je předehra? Psst! Dámy! Tohle se vám s vibrujícím milencem nestane.

Jaké erotické hračky vyzkoušet? Ženy si nejčastěji kupují vibrátory nebo podtlakové stimulátory (womanizery). To ale není jediné, co trh nabízí! Pro multifunkční stimulaci si můžete pořídit i stroj na orgasmy – hračku, která sama přiráží, je vyhřívaná, a ještě vibruje.

Tip prodavačky Sexshop.cz: Zákaznicím doporučuji používat k masturbaci i sexu lubrikační gel na vodní bázi, který mohou používat i s erotickými pomůckami.

Oživení stereotypu pro muže

Na rozdíl od žen to mawjí muži s orgasmem jednodušší. Masturbaci také berou jako "upuštění páry" a prostředek k soustředění. Proč nezkusit něco nového? Ruka si může odpočinout a na řadu přicházejí nové vjemy. Muži, kteří mají rádi vizuální stimulaci určitě ocení umělé vaginy (vypadají opravdu realisticky) a ostatní si oblíbí masturbátory.

"Afrodité PRO je momentálně nejlepší masturbátor, který můžete mít. Už starší verze byla skvělá a nový model PRO je dotažen k naprosté dokonalosti a luxusu. Ten, kdo masturbátor navrhnul, musel být génius," napsal v recenzi tester Čenda.

Tip prodavačky Sexshop.cz: Muži často chtějí delší erekci, aby partnerku uspokojili. Doporučuji erekční kroužek, který zároveň stimuluje i klitoris.

Vyžeňte nudu ze vztahu

Už jste zkusili vzít na rande vibrátor do kalhotek? Partner vás bude škádlit pomocí ovladače od předkrmu až po dezert. Anebo zahoďte zábrany a uvítejte v ložnici luxusní BDSM sadu plnou neřesti.