Jak na anální sex

26.01.2022

Na co vše je potřeba se připravit, co se bude hodit a jak postupovat? Své zkušenosti z oblasti erotiky nám předal sexshop ErosStar.

Anální sex je dá se říci tabuizované téma, přestože se stává stále více populárnější. Anální hrátky jsou zahaleny předsudky, ať už jde o hygienu, bolest či sexuální identitu. Pokud tě anál láká, vyzkoušej ho na vlastní kůži!

Jak se připravit

Tato praktika by se neměla brát na lehkou váhu. Zaslouží více plánování a komunikace než jiné sexuální aktivity. Mnoho lidí se vzdalo análního sexu jen kvůli špatné první zkušenosti.

U análu to může být složité. Dá se říct, že čím hlouběji se snaží tvůj partner dostat, tím těžší to může být. Stačí však řádná příprava a trénink a dostaneš se tam snadno.

Nejdříve svůj anální otvor prozkoumej. Mírně promasíruj oblast konečníku. Svaly se jemně uvolní a následné zavedení bude snazší. Vždy použij vhodný lubrikant pro příjemnější a bezpečnější průnik. Zaveď prsty dovnitř a objevuj, co je ti příjemné.

Pokud se ti tato zkušenost zalíbí, výborně! Můžeš si pořídit i anální hračky jako anální vibrátor nebo anální kolíky.

Anální vibrátor ti dodá řádnou a příjemnou hloubkovou masáž a dokonale tě připraví na penetraci tvým partnerem. Anální kolík je skvělý na dráždění zadečku a díky jeho tvaru můžeš mít jistotu, že nikdy nevyklouzne. Jaká anální hračka bude tvá oblíbená?

S kondomem nebo bez?

Anální sex přináší riziko pohlavních nemocí. Pokud chceš mít jistotu, použij pro tuto praktiku anální kondom.

Hygiena

Určitě neopomeň řádnou hygienu. Některým jedincům stačí jen snadné nehloubkové čištění. V takovém případě si umyj oblast análu a to běžným mýdlem a teplou vodou. Není od věci mít neparfémované ubrousky u postele. Můžeš po nich sáhnout vždy, když budeš chtít. Nikdy nenech svou drahou polovičku, aby přešla z análu do pochvy bez vyčištění.

Pro hloubkové čištění použij vodní klystýr. Vypláchni až posledních 15-20 centimetrů konečníku, není třeba zasahovat do větší hloubky.

Díky análnímu sexu lze dosáhnout úžasných orgasmů. Některé ženy popisují anální vyvrcholení jako klitorální orgasmus. Objevuj, užívej a zahlcuj se nekončícím potěšením, které anální sex přináší!

Video zde