Jak poznáte, že střevo potřebuje regeneraci?

23.05.2023

Zdravé střevo znamená, že vaše vyprazdňování funguje každý den.
Pokud si myslíte, že jste v pořádku, když chodíte na velkou jednou za 3 dny, ale pravidelně, tak není. Pokud nechodíte na velkou alespoň 1 denně, trpíte zácpou. Hmota ve vašem střevě leží déle, než je zdrávo, tuhne a otravuje okolní tkáně, vzniká překyselení a záněty. Tlusté střevo se stává nepružným, nepohyblivým, peristaltika přestává fungovat a z vašeho střeva se stává tuhá trubka.

Pokud máte neformovanou stolici více než 3x za den, trpíte průjmem. Tělo nestačí z potravy vzít živiny a v dnešní bohaté době vlastně trpíte podvýživou.

Nabízí se tuto trubku vypláchnout vodou – tzv. hydrocolonterapii. je to nebezpečně dělat často? Pokud bychom si měli své střevo umývat, asi by nám narostlo někde jinde. Pokud už trpíte nějakým neduhem, těžko si ji můžete dovolit.

Přirozená očista musí jít zevnitř.

Bylinný nápoj Vitestin® je skvělou pomůckou při regeneraci střev a celého zažívání. Očistná kúra pro střeva se doporučuje 2x ročně. Vyzkoušejte pít 1 sklenici denně 6-15 dní po sobě. Dokáže harmonizovat střeva a zažívání i při těžkých problémech zažívacího ústrojí. Nastartujte samouzdravující proces celého zažívacího ústrojí.

Obsahuje vyváženou kompozici extraktů z více než 14 bylin ve speciálním poměru – protizánětlivé, hojivé, na trávení, antivirové, antibakteriální a antiparazitické. Během výrobního procesu se zachovává jejich energie a potenciál. Byliny se navzájem podporují a umocňují se ve svém účinku, který by samostatně nebyl tak výrazný.

Aloe Vera doplňuje strukturu a je obecně prospěšná na zažívání. Ženšen podporuje účinek, přispívá k vitalitě a regeneraci organismu. Hustá struktura umožňuje bylinám dostatečně dlouho působit na všech potřebných místech zažívacího traktu. Celá substance je energeticky vyladěná a vyzkoušená vlastním výzkumem.

Vitestin®, mimo harmonizace zažívání pomáhá střevům v očistě, má skvělý vliv na játra.

Málokdo tuší, že naším největším imunitním orgánem jsou střeva. Na nich záleží, jestli tělo vstřebá všechny důležité živiny a odolá útoku různých patogenů. Jinými slovy, správně fungující střeva jsou nezbytnou podmínkou celkového zdraví a krásy.

Změna se rozhodně vyplatí. Další rady k vaření najdete také v kuchařce, kterou si můžete stáhnout zdarma.