Jak proniknout do tajů přírodní kosmetiky?

15.12.2022

U kosmetických přípravků, které používáme na kůži, je šetrné složení klíčové. Za půvabnými obaly se však mnohdy ukrývají nezdravé chemické složky, které našemu tělu nesvědčí stejně tak jako potraviny plné éček. Jak poznat kvalitní kosmetiku a na co si dát pozor?

Přírodní kosmetika obsahuje látky, které jsou pro nás přirozené, na pokožku působí blahodárně a jsou vhodné i pro citlivou pleť, která špatně snáší běžnou kosmetiku s obsahem barviv, umělých parfemací a dalších syntetických složek neznámého původu - všechny tyto látky mají negativní vliv na náš organismus a jejich dlouhodobé používání může představovat zdravotní riziko.

Chcete-li vliv chemických látek na své zdraví minimalizovat, je na čase jejich množství co nejvíce snížit. Přírodní kosmetika založená na vysoké koncentraci rostlinných a bylinných olejů a extraktů je v tomto ohledu nejlepší volbou. Pečovat o sebe v souladu se sebou, přírodou a používat k tomu kosmetiku, která chrání naše tělo, je vysoce kvalitní a především funkční, zní jako skutečný balzám na duši.

Šetrnou péči si zaslouží každá žena. Pokud i vy plánujete vyměnit konvenční kosmetiku za tu přírodní, pak by vaší pozornosti rozhodně neměla uniknout česká značka Onclé. Ta se ve své nejnovější řadě BIORGANIC specializuje na ženy, kterým prostřednictvím svých kosmetických produktů přináší pocit radosti, vitality a svěžesti. Kosmetika je veganská a vyrobená ze 100% přírodních složek bez kapky chemie, proto vyhoví potřebám i té nejnáročnější pokožky se sklonem k podráždění.

Řada BIORGANIC obsahuje 5 produktů tělové a intimní péče, které obsahují vzácné přírodní oleje, jako jsou BIO šípkový, bavlníkový či jojobový olej. Tyto čistě přírodní produkty osvěží, očistí a vyživí každý milimetr ženského těla jsou vhodné pro každodenní láskyplnou péči. Pokožka po nich zůstane hedvábně jemná, hydratovaná a vyživená. A vy budete přirozeně krásná.

Produkty značky Onclé zakoupíte jednoduše z pohodlí svého domova zde.