Jak se rodí klenoty z masivu – exkluzivní pohled na výrobu u Kuulna.cz

30.05.2023

Hledáte spolehlivého partnera pro kvalitní a jedinečné řešení interiéru či exteriéru z masivu? V truhlářství Kuulna.cz se specializujeme na zakázkovou výrobu dle vašich přání a potřeb. Naše práce je naším koníčkem, a tak se věnujeme každému projektu s maximální pečlivostí a důrazem na zpracování. Vyrábíme dětská hřiště, houpačky, skluzavky, dětské domečky, pískoviště, zahradní domky, pergoly, terasy a mnoho dalšího. Mezi naši stálou nabídku spadá i stálá nabídka nejoblíbenějších dětských sestav.

Naše služby zahrnují celý proces od návrhu a designu s možností vizualizace a 3D náhledu, výrobu až po instalaci nábytku či montáže výrobku na místě. Ceny na webových stránkách jsou vždy včetně montáže. Vytvoříme pro vás originální návrh, který bude respektovat vaše přání, styl a požadavky. Naše dílna disponuje moderním zařízením a technologiemi, které nám umožňují vyrábět nábytek s precizností a dokonalostí. Zpracováváme výhradně místní materiál a spolupracujeme s českými firmami. Ze dřeva je možné při určité dávce zručnosti vyrobit prakticky cokoliv. Na výrobu používáme masivní dřevo, tedy pokud je někde suk, tak to k tomu jednoduše patří a dotváří tak jeho podstatu a charakter. Vyrábět můžeme z jehličnatého, listnatého, nebo taky ovocného dřeva. Přizpůsobení se Vašim představám a přáním je pro nás výzvou. Pokud oceníte ruční práci, kde je každý výrobek už ze své podstaty originál, zavítejte do truhlářství Kuulna.cz a pokochejte se našimi výrobky.

Zákazník je pro nás vždy prioritou, vždy se snažíme sladit Vaše přání, časový harmonogram a rozpočet. Samotné dřevo ošetřujeme oleji a vosky od firmy OSMO a lazurami od firmy Remmers, oba výrobci nabízí jen ty nejkvalitnější nátěrové systémy. Životnost dřeva je neomezená, pouze tehdy, pokud se o něj dobře staráme. S tím Vám samozřejmě rádi poradíme. Objednávku si můžete vyzvednout přímo u nás nebo Vám ji zašleme. Objednávky, u kterých je zapotřebí montáž, Vám s radostí doručíme až domů.

Navštivte naše webové stránky Kuulna.cz a nechte se inspirovat našimi pracemi. Pokud se Vám naše práce zalíbí, nabízíme Vám exkluzivní slevový kód PRIMAZENA10, použijte tento kupón v košíku či objednávce a získáte slevu 10 % na vše. Slevový kód je platný do konce července.