Jak si díky tabletu usnadnit práci z domova

18.02.2022

Tak trochu vynucená revoluce v oblasti práce z domova v posledních letech posunula do popředí zájmu dříve podceňované tablety. Díky svému kvalitnímu hardwaru a softwaru se totiž z těchto "placek" mohou snadno stát plnohodnotní partneři i při plnění důležitých pracovních úkolů.

Poznámky psané rukou na displej převedené do digitální podoby. Rychlé a diskrétní vyhledávání informací, které neruší videokonferenční hovor běžící na notebooku. Přídavná klávesnice pro případ, že se vám počítač už nechce zapínat, ale ještě chcete vyřídit pár mailů. Možnost přečíst si pracovní dokumenty kdekoliv, třeba i v houpací síti na zahradě. Nejen to jsou možnosti, které svým uživatelům přináší nejnovější prémiové tablety Lenovo.

Výkon, který nahradí i notebook

S tabletem Lenovo Tab P12 Pro budete mít vždycky náskok před ostatními kolegy. Je tenký, lehký, má úžasný displej s vysokým rozlišením a zvládne s vámi držet krok až 15 hodin na jedno nabití. Navíc má funkci rychlého nabíjení Quick Charge 4.0, díky které budete zpátky v pracovním procesu už za hodinu a půl, a je možné ho dobíjet také bezdrátově.

Jeho hlavní předností je však neuvěřitelný výkon, srovnatelný se schopnostmi běžného notebooku. Díky přibalenému chytrému peru a externí klávesnici, kterou je možné samostatně dokoupit, tak s tímhle tabletem můžete mít v jednu chvíli spuštěný videohovor s kolegy z práce, vyhledávat informace na internetu a přepínat na zapisování poznámek nebo prohlížení emailu. Pracovní notebook přitom vlastně ani nebudete potřebovat protože Lenovo Tab P12 Pro zastane hravě všechnu jeho práci.

Větší pracovní plocha i osobní asistent

Jestliže si bohatě vystačíte s tabletem jako přídavným zařízením pro práci, sáhněte po Lenovo Yoga Tab 13. S pomocí micro HDMI portu jej snadno připojíte jako sekundární zařízení ke své pracovní stanici a rozšíříte si tak pracovní plochu, na kterou můžete přesunout jen poznámky ke konkrétnímu úkolu. Yoga Tab 13 je navíc vybaven hlasovým asistentem Google, který pomůže uživatelům se zapisováním a vyhledáváním informací při práci i po ní. Pokud dáváte přednost ručně psaným poznámkám, pořiďte si k tabletu aktivní pero a zapisujte poznámky přímo na displej.

Více o produktu Lenovo Yoga Tab 13 se dozvíte zde.