Jak si vytvořit dokonalé prostředí pro relaxaci?

22.03.2023

Pergola na terase a bazénové zastřešení jsou dva základní prvky, které mohou významně ovlivnit vzhled a funkčnost vašeho domova i zahrady.

Pokud jste majitelkou domu s bazénem nebo zahradou, určitě jste již přemýšlela o tom, jak si vytvořit ideální prostředí pro relaxaci a odpočinek.

Pergoly a bazénová zastřešení jsou vynikajícím řešením, jak si užít pohodu a soukromí na své zahradě bez ohledu na okolí.

Pergoly jsou tradičním prvkem zahradní architektury, který se v posledních letech stává stále oblíbenějším. Nabízejí příjemnou kombinaci stínu a soukromí , což je ideální pro odpočinek nebo posezení s přáteli a rodinou. PERGOLA VENTI nebo PERGOLA SPA jsou vyrobeny z odolných, a přesto velmi estetických materiálů, které jsou snadné na údržbu. Jejich bioklimatické funkce podporují přírodní zdravé prostředí přímo na Vaší terase i v zahradě.

Při výběru pergoly je třeba zvážit, jaký účel bude plnit, zda bude sloužit jako místo pro posezení a odpočinek nebo jako prostor pro rozšíření obývacího pokoje nebo stínění jiných částí zahrady. S výběrem Vám velmi rádi pomohou odborníci ze společnosti ALUKOV, která právě takové pergoly vyrábí přímo na míru.

Bazénová zastřešení jsou dalším prvkem, který může zlepšit vaši zahradu. Zastřešení chrání bazén před povětrnostními vlivy, jako jsou silné větry, déšť nebo sníh, a umožňují vám užívat si bazén i v případě nepříznivého počasí. Jeho pořízení však vyžaduje investici, a proto je potřeba jeho výběru věnovat pozornost. Nejlepší je zajet se podívat do showroomů a zastřešení si osobně prohlédnout a vyzkoušet. Pro základní orientaci v nabídce může také z pohodlí domova posloužit prohlídka virtuálního showroomu. Pokud se ale rozhodnete pro jakýkoli model zastřešení, můžete si být jistá, že si užijete ve svém bazénu mnoho příjemných chvil navíc.

Neváhejte s výběrem, léto se blíží a je nejvyšší čas ….