Jak zabavit sebe i vaši kočku? Vyzkoušejte pamlskové hry!

29.09.2023

Zatímco divoké šelmy si musí své jídlo ulovit, je samozřejmostí, že našim domácím kočkám každý den podáváme krmení a pamlsky přímo pod čumáček. Naše kočky tak nezažívají skutečný pocit z úspěšného lovu, potěšení z jídla je také rychle u konce: obvykle vysají jídlo z misky jako malé vysavače. Hračky s pamlsky ale pomáhají krmení oživit. Jak na to? Dárkový papír, noviny, nebo krabičky jsou skvělé pro schování pamlsků. Schovejte je do malé lepenkové krabice zabalené do balicího papíru. Kočka ucítí "masíčko" a začne vybalovat. V obchodech najdete spoustu druhů hraček, ale vlastnoručně vyrobené hračky na pochoutky jsou zábavnější a hlavně levnější alternativou i pro vás. To, co k tomu potřebujete, najdete v každé domácnosti. Ideální je role od toaletního papíru. Jednoduše do ní vložte pamlsky a konce zasuňte papírem. Jak dlouho bude trvat, než se vaše kočka dostane k dobrůtce? Také prázdná krabice nabízí mnoho možností. Jednoduše ji naplňte zmačkanými papíry a mezi ně schovejte pamlsky. A jaké že se pro hry nejlépe hodí? Ve Vitakraftu nabízíme širokou škálu pochoutek pro ty nejmlsnější jazýčky koček. 

Pro vyhledávací hry jsou ideální měkké a lákavě vonící Cat Yums®, Choupette®, nebo nalámané masové tyčinky Cat Stick® z různých druhů masa. Křupavé Crispy Crunch® s náplní v několika variantách se skvěle hodí do kutálejících hraček, protože kočku povzbuzují navíc lákavým zvukem sypajících se pamlsků. Můžete také schovat do mističek tekuté pochoutky Liquid Snack® nebo želé Jelly Lovers®, vaše kočka si je určitě najde, ať už budou schované kdekoli! Která hra bude nejvíc bavit zrovna vaši kočku? Vyzkoušejte a užijte si bezva zábavu při sledování lovu! 

Více tipů najdete na webových stránkách www.vitakraft.cz nebo nás sledujte na facebooku: https://www.facebook.com/vitakraftCZ