Jarní číslo časopisu Sofie Bydlení

21.02.2024

Editorial - Být trendy a v pohodě

Milí čtenáři, vítám vás na stránkách prvního čísla našeho časopisu Sofie Bydlení v roce 2024. Máte chuť na změnu? Třeba vás inspirují jemné pastelové barvy zralých broskví, voňavého šeříku a vanilkové zmrzliny, které svojí něžností ovládnou letošní rok. Podle mínění odborníků totiž přinášejí do interiérů vyrovnanost a tolik potřebný klid. Nám v redakci se tahle sladká trojka moc líbí, poradíme vám proto, jak ji kombinovat s dalšími odstíny a materiály, aby i vaše místnosti vypadaly stylově a harmonicky.

Ale nejen barvy dělají domov, zaměřili jsme se i na nejnovější trendy v zařizování domova. Dozvíte se, jak využít přírodní materiály, vzory i technologický komfort anebo jak na míchání stylů pro vytvoření originálního a pohodlného obytného prostoru.

Svátek zamilovaných máme nadohled, a proto jsme pro vás připravili několik tipů, jak si vyzdobit interiér pro romantickou atmosféru. Ať už chcete oslavit Valentýna s partnerem, nebo si jen dopřát relaxační večer, inspiraci, a to i sladkou, u nás jistě najdete.

A nakonec to nejlepší, ve velké příloze o kuchyních se zamyslíme nad tím, jak zařídit kuchyň podle osobních potřeb a preferencí a probereme i spoustu nápadů i nejžhavějších novinek.

Doufáme, že se vám naše nová Sofie Bydlení bude líbit a že vám pomůže vytvořit si domov, ve kterém se budete cítit šťastně a spokojeně. Přejeme vám krásné a inspirativní čtení.

Za redakční tým

Jana Šulcová

šéfredaktorka