Jaro je tady, probuďte vášeň!

27.04.2023

S prvním jarními paprsky se příroda probouzí a my bychom rozhodně neměli zůstávat pozadu. Jak načerpat energii, dostat se do skvělé formy a jaro si maximálně užít? Pár tipů bychom rozhodně měli.

Zvyšte touhu a probuďte vášeň

Po dlouhé zimě je potřeba vlít do žil novou energii. O zvýšení sexuální touhy a prohloubení intenzity milostných prožitků se postarají doplňky stravy obsahující mix zázračných bylinek, na jejichž účinky přísahají celé generace mužů a žen z celého světa: sibiřský a korejský ženšen, maca peruánská, kotvičník nebo muira puama. Větší chuť na sex přichází ruku v ruce s lepším prokrvením intimních partií, o které se postarají L-arginin, zázvor a cayenský pepř. Afrodisiakální tablety Orgasmicon mají už ve svém názvu, s čím vám umějí pomoci. Zkuste je a jarní probuzení bude příjemnější než kdy dříve.

Dostaňte se do formy hravě

Posilování má spousta lidí spojeno s námahou a velkou časovou investicí. Co když ale existuje způsob, jak posilovat bez dřiny, kdykoli se vám zachce, diskrétně, a ještě si to náramně užívat? Venušiny kuličky jsou vymyšleny tak, aby při svém používání prokrvovaly svalstvo pánevního dna, zvyšovaly sexuální touhu a pomohly k snazšímu dosahování orgasmu. Naučte se s jejich pomocí perfektně ovládat poševní svaly a odměňte sebe i partnera intenzivnější stimulací, a ještě úžasnější slastí při milování.

Doplňte arzenál hraček

Hraček není nikdy dost. Jen ten, kdo zkoumá svoje tělo a jeho reakce, může objevit dosud nepoznané. Erotogenní zóny mohou být i tam, kde bychom je nečekali. A právě erotické pomůcky jsou vymyšleny a vyrobeny k tomu, aby nám na naší cestě za rozkoší vydatně pomáhaly. Malé vibrační kroužky, které se vejdou do dlaně, v sobě skrývají neskutečný potenciál pro oba partnery. Je-libo stimulaci klitorisu, nebo se vydáme s kroužkem v ruce na průzkum erotogenních zón kdekoli po těle?

Masážní hlavice zdaleka neslouží jen ženám. Oblečte se do svůdného prádla, přizvěte do hry hlavici a lubrikační gel a zkuste partnera překvapit příjemnou masáží unavených zádových svalů. Jak dlouho bude trvat, než se relaxační milostná předehra přehoupne do vášnivého milování?

www.eroticcity.cz