Jděte své vysněné postavě naproti

17.11.2023

Toužíte po krásném, zpevněném těle, ale nemáte čas chodit pravidelně do posilovny? Vyzkoušejte stroje EMSzero. Na jakém principu fungují a s čím nám mohou pomoci, nám prozradil Michael Gassenbauer, majitel společnosti Altisource.

K čemu jsou stroje EMSzero určeny?

Je to jedinečná technologie na světě, která slouží k posílení svalstva, zpevnění postavy, redukci tuku, posílení pánevního dna, ale řeší i problémy s inkontinencí a pomáhá jí předcházet. A to vše neinvazivně.
Přístroje doporučují lékaři i na bolesti zad. V jiných zemích na používání těchto přístrojů dokonce přispívají na ošetření i zdravotní pojišťovny.

Na jakém principu fungují?

Na principu magneticko-elektrických vln. Neinvazivní technologie vyvolává 20 000 hlubokých a silných svalových kontrakcí, kterých nelze dosáhnout prostřednictvím dobrovolných kontrakcí.
Při vystavení silným kontrakcím je tak svalová tkáň nucena přizpůsobit se extrémnímu stavu. Reaguje hlubokou remodelací své vnitřní struktury, která má za následek budování svalů a tvarování těla.
Laicky řečeno, představte si, že 30 minut ležíte nebo sedíte, a přitom neinvazivně cvičíte tak, jako byste chodily v kuse 1,5 měsíce do posilovny cvičit jednu partii těla.

Jak rychle můžeme vidět výsledky?

První hmatatelné výsledky uvidíte ihned po ošetření a kumulativně s každým dalším sezením. Pozitivní výsledky jsou obvykle hlášeny dva až čtyři týdny po posledním sezení a nadále se zlepšují po dobu několika týdnů po ošetření, přičemž maximální výsledky dosahují vrcholu za 3 měsíce.

Pro koho jsou EMSzero vhodné?

EMSzero je přístroj vhodný jak pro kosmetické salony a studia, tak i pro klienty, kteří nemají moc času a chtějí na sobě pracovat u sebe doma.

Je možné si stroje před nákupem někde vyzkoušet?

Ano, všechny přístroje, které nabízíme, si je možné vyzkoušet v našem showroomu Lunafit na Praze 4 na Chodově.

Jak probíhá zaškolení a jak je to s certifikací?

Školení nabízíme svým klientům na flash disku nebo přímo na naší provozovně Lunafit (Digifit) v Praze. Certifikáty CE, ROHS, Český návod, veškeré certifikace a také popis stroje ať už ke spuštění a instalaci až po ukázku spuštění na zákazníkovi, jsou samozřejmostí.

Pokud se někdo nedostane do showroomu, kde si je možné stroj objednat?

Stroj si je možné objednat on-line na stránkách www.lunafit.cz. Odesíláme ho kurýrem ihned po připsání částky na účet, a to kamkoliv po České i Slovenské republice. Samozřejmostí je ale i vyzvednutí na naší pobočce.

 www.lunafit.cz