Je péče o střevní mikroflóru důležitá pro krásnou pleť? Ano, a máme pro Vás řešení!

12.11.2023

Prvotřídní složení, vývoj v moderních laboratořích s nejlepšími odborníky a ryze český původ se v případě potravinových doplňků YAVANIE ukázaly jako ten nejjistější mix, se kterým lze dosáhnout nepřehlédnutelných výsledků. Přestože ve svém portfoliu nemyslí pouze na krásu pleti, ale také vlasů, řas a obočí, zaujímá dokonalost pokožky stále tu nejdůležitější pozici.

Prémiový mix hydrolyzovaného kolagenu, kyseliny hyaluronové, koenzymu Q10, biotinu, vitamínů C, D a E, kyseliny listové, mědi, selenu, zinku a výtažků z kopřiv a černuchy je zacílený na dokonalou péči o pleť, vlasy, nehty a pohybovou soustavu.

Vyzkoušejte měsíční kúru YAVANIE DOUBLE BLEND COLLAGEN a užívejte si vynikající pomerančovou příchuť této oranžové lahodné bomby!

Zpomalte proces stárnutí pokožky a ochutnejte ještě silnější DOUBLE BLEND COLLAGEN++ s příchutí Cappuccino vanilka, obohacený navíc o patentovanou přírodní směs 9 veganských superpotravin, které přispívají ke tvorbě kolagenu a zpomalují aktivitu Elastázy, je vhodný složením i pro pohybovou soustavu.
Pro celkové zdraví je také důležité udržovat rovnováhu střevní mikroflóry.

Vyzkoušejte špičkový komplex YAVANIE PROBIOTIKA s jedinečným obsahem 10 nejvýznamnějších probiotických kmenů pro střevní mikroflóru, jedny z nejsilnějších probiotik na trhu, pro lepší trávení a podpořte i krásnější pleť.

Jsou plná životně důležitých kmenů s rodokmenem a obsahují také prebiotika jako Inulin, díky tomu můžou probiotika přežívat a růst.

Tyto doplňky stravy můžete užívat i dlouhodobě.

www.yavanie.com