Jediněčná atmosféra s Teatro Fragranze Uniche Ceresia

19.05.2024

Italská značka Teatro Fragranze vám umožňuje navodit si u vás doma jedinečnou atmosféru prostřednictvím různých druhů interiérových vůní. Vůně vznikají ve florentské dílně, kde se potkává řemeslnost s uměleckou parfumérií.

Můžete si sami zvolit, zda chcete, aby vámi zvolená vůně působila energicky, zda dáváte přednost vůním pro odbourání stresu, nebo zda chcete svůj domov prostě jen provonět dle vaší aktuální nálady.

Teatro fragranze se zabývá nejen výrobou interiérových vůní. Ve svém portfoliu má také vůně do prádla a vůně do aut. Dále vyrábí jedinečné svíčky a parfémy.

Díky Teatro Fragranze Uniche bude váš domov či kancelář obohacen o jedinečnou atmosféru opojných vůní, ze kterých si vybere každý. Ideální pro ty, kteří mají smysl pro detail a neustále hledají pohodlí.
Ceresia je nová fascinující vůně od Teatro Fragranze Uniche. Představuje příjemný způsob provonění vašeho interiéru. Její ovocný buket vzniká prolínáním třešní a bergamotu, mandlového mléka a fíkových listů, které dávají život šťavnaté, svěží a hravé symfonii. Tato šťavnatá, svěží a hravá vůně dodá vašemu domovu jedinečnou atmosféru plnou lehkosti a svěžesti.

Složení vůně

HLAVA - Třešeň, bergamot, fíkový list, mandlové mléko
SRDCE - turecká růže, gardénie, růžové dřevo, fazole tonka
ZÁKLAD - Vanilka, santalové dřevo, pižmo

Všechny produkty Teatro Fragramze Uniche najdete na www.notino.cz a www.animadecor.cz