Jedinečné duo vůní, které musíte mít

14.02.2023

Být svá, sebevědomá a uvolněná, to je cíl každé ženy. Se správným výběrem vůně se nebudete bát vkročit do neznámých vod, ale budete mít odvahu se pouštět do zcela nových věcí, které vaše sny změní ve skutečnost.

Značka bugatti, inspirovaná italským duchem, po úspěšné sérii pánských vůní nově uvádí dámské parfémové vody bugatti bella donna a bugatti bella donna intense. Harmonické duo vůní se stane vašimi nejlepšími společníky pro každou příležitost.

Vzpomínka na léto

Kdykoli na sobě ucítíte první z nich, parfémovou vodu bugatti bella donna, budete chtít zvolat dolce vita! Vůně vás bude provázet na každém kroku po celý den, podněcovat ve vás spontánnost, a podtrhne váš osobitý styl.

Spojení šťavnaté hrušky a růžového pepře v úvodu vůně zachycuje horké prosluněné letní dny. Srdce vůně představuje snový buket jasmínových květů, které hýčkají smysly. Ucítíte také květinové tóny svůdně elegantní růže společně se strhující intenzivní gardénií. Růžové nuance se pak objevují také ve velkolepém finále, kde je doprovázejí pudrové doteky pižma.

Večírek podle bugatti

Když pak slunce zapadne a přijde večer, je čas vyrazit do rušných ulic plných barů a restaurací, kde je slyšet smích, zpěv a cinkání sklenic s vínem.

Druhá z vůní bugatti bella donna intense ztělesňuje nezávislost a omamnou ženskou eleganci.
Florientální vůně si pohrává s kontrasty mezi těžšími orientálními nuancemi a rozpustilými květinovými akordy. Vůně navazuje na své dvojče s úvodními tóny růžového pepře i hrušky, které ale doplňuje esence černé kávy. Neodolatelně smyslnému srdci vládne jasmín, který bývá přezdíván královnou noci. V závěru se prolínají zemité tóny s nasládlými nádechy pačuli, jež vám pomohou nalézt harmonii s vaším já. Je pro všechny ženy, které milují nikdy nekončící noci.

Parfémové vody můžete zakoupit zde a zde