Ještě nemáte bránu na dálkové ovládání?

19.06.2023

Pamatujete si ještě na černobílé televizory? Dnes je vidíme pouze v retro seriálech typu Vyprávěj, ale pamětníci si je vybavují velmi dobře. V tehdejší době to byl výkřik techniky, který po éře rozhlasových přijímačů přinesl do domácností kromě zvuku také obraz. A když pak bylo televizních programů více, někdo ze sledujících členů rodiny byl pověřen, aby chodil "přepínat".

Později přišly na trh barevné televizory a časem také dálkové ovladače. Mačkat tlačítko od té doby stačí z pohodlí gauče. A kdo má dálkový ovladač, ten vládne, ten je král!

Pokud máte u svého domu, chalupy či chaty posuvnou nebo křídlovou bránu a otevíráte ji stále ručně, nenastal vhodný čas na změnu?

Možná o zakoupení vhodného pohonu či rekonstrukci stávající brány už delší dobu přemýšlíte a nevíte jak na to. Společnost ZABI CZECH s.r.o. Vám nabízí své služby. Patříme mezi přímé dovozce italských pohonů značky ROGER, které na českém trhu prodáváme již deset let. Jedná se o kvalitní a spolehlivé pohony od tradičního evropského výrobce. Nabízíme rovněž kompletní příslušenství k pohonům (dálkové ovladače, hřebeny, majáky, řídící jednotky, Wi-Fi moduly, atd.) a také komponenty pro stavbu posuvných a křídlových bran.

Na e-shopu www.zabi.cz naleznete náš kompletní sortiment. Pohony a příslušenství pohonů ROGER máme skladem, ve spolupráci s montážními partnery v celé republice zajišťujeme také odbornou montáž, záruční a pozáruční servis.

Zboží můžete pohodlně nakoupit přes internet, vyzvednout na provozovně nebo nechat poslat přepravní službou. Nabízíme rovněž poradenství a možnost sjednat si telefonickou nebo osobní schůzku s našimi odborníky.

Těšíme se na Vaši návštěvu na našem e-shopu www.zabi.cz nebo osobně na provozovně.
ZABI CZECH s.r.o., Frýdecká 1609/36, 737 01 Český Těšín