Jsme OKAY!

19.04.2022

Plánujete rekonstrukci, přestavbu, nový obývák, ložnici nebo kuchyni? Vše rychle, bez starosti a výhodně? Pak je OKAY ta správná volba. Už více než čtvrtstoletí jsme významným prodejcem elektra i nábytku. Svým zákazníkům nabízíme vůbec nejrozsáhlejší síť prodejen nábytku v ČR, které jsou zastoupeny ve všech regionech.

Proč nakupovat v OKAY?

OKAY je ryze česká společnost s tradicí. Kromě 130 kamenných prodejen provozujeme i 3 e-shopy. Více než 1500 našich zaměstnanců a vyškolených specialistů pracuje na tom, aby každý rok učinili spokojenými více než 12 milionů zákazníků. Nakupovat u nás se vyplatí i proto, že nabízíme mnoho výhod, které naše konkurence nemá.

30 dní na vyzkoušení

V OKAY svým výrobkům 100 % věříme, proto vám můžeme dopřát 30 dnů na vyzkoušení nábytku přímo u vás doma. Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě, proto pokud nebudete se zbožím z jakéhokoliv důvodu spokojeni, můžete nám jej bez udání důvodu vrátit do 30 dnů zdarma. Nakupování přes internet tak už nemusí být risk a můžete si vše objednat z pohodlí domova.

Bezstarostný nákup a doprava zdarma

To, co mnoho lidí jistě ocení, je i bezstarostný nákup, který zahrnuje rychlou dopravu až domů, vynesení nábytku do bytu, kde jej odborně smontujeme. Takže jej můžete ihned používat. Poradíme si však i se starým nábytkem, neboť v OKAY řešíme i demontáž a odvoz. Budete-li chtít, odvezeme jej a postaráme se o jeho ekologickou likvidaci. Jedním z našich největších benefitů je také doprava nábytku zdarma, která už je jen příjemnou tečkou.

U nás si dobře vyberete

Abyste si dobře vybrali a byli si svou volbou jistí, najdete u nás podrobné popisy produktů a detailně zpracovaná videa. Navíc jsme si pro vás připravili novinku v podobě 3D vizualizace produktu. Co to znamená? Vámi vybrané zboží si můžete prohlédnout ze všech úhlů, stran i hran. Navíc díky našemu plánovači i rovnou uvidíte, kterak se váš kousek bude vyjímat jako součást interiéru, kam jej postavit, jak jej otočit. Nic tedy neriskujete a vše si v klidu vyzkoušíte. A to je OKAY!

Vše na jednom místě

Snažíme se vycházet vstříc, i co se týká úspory času, proto si u nás vše pohodlně vyberete na jednom místě. Například při výběru nábytkového setu do kuchyně, jej můžete rovnou dovybavit i vhodným elektrem. Při zařizování obývacího pokoje si kromě sedačky a konferenčního stolku, vyberete i televizi, soundbar nebo smart audio.

OKAY je stabilní česká společnost, která chápe potřeby svých tuzemských zákazníků. I přes neustálé zvyšování cen vstupních nákladů, se snažíme poskytovat nábytek za nejlepší ceny na trhu. V nejbližší době se dá očekávat další plošné zdražení, proto se vyplatí zrealizovat svůj nákup co nejdříve a neodkládat jej.
Těšíme se na vaši návštěvu, váš tým OKAY.