Jste už dokonalá?

10.11.2022

8 výmluv, které používají ženy, aby si zabránily vést dokonale plnohodnotný život.

Zbavte se jich a dovolte si být dokonalá - radí blackcandy.cz, internetový obchod s hračkami a spodním prádlem pro dospělé.

Kdo je dokonalá dáma? Využijte období svátků k přehodnocení, užívání si a dopřejte si objevování nových sfér.

Souhlasíte s Black Candy, že dokonalá dáma (a dokonalý muž, stejně jako každý dokonalý člověk!) projevuje níže uvedené vlastnosti?

* je spojena se svými sny o naplněném a smyslném životě
* zaujíma postoj "tohle je můj život a já si ho mohu utvářet, jak chci"
* dovoluje si být tím, kým chce, má svůj život pod kontrolou a ve svých rukou
* dáva a přijímá velkou dávku vášně, aniž by se styděla nebo něčeho litovala

1. Možná si netrpělivě řeknete: "Ano, ano, možná před dětmi a prací...teď na to nemám čas..."
Black Candy Vás vyzve: "Opravdu? Absolutně nemáte čas? Žádná rodina nebo kamarádi, kteří by mohli na pár hodin pohlídat děti? Žádné víkendy nebo volné dny bez práce?"

Pak řeknete: "Hm...možná bych si mohla zařídit nějaký čas abych byla sama sebou, abych se uvolnila, abych si to užila!"

2. Nebo můžete vykřiknout: "Jsem po práci příliš unavená...nemám vůbec žádnou energii!"
Black Candy se vás zeptá: "Je tento stav vyčerpání jen dočasný, protože tvrdě pracujete na své budoucnosti, nebo je trvalý?" Pokud je trvalý, pak vás vyzvu otázkou: "Je tohle život, o kterém jste snila?" Pokud ne, pak je nyní skvělý čas přemýšlet, jak se z tohoto stavu dostat, začít si život více užívat a získat energii zpět.

3. Nebo si můžete říct: "No, jsme spolu už tak dlouho...vášeň už tu není..."
Black Candy se Vás zeptá: "A je tam ještě láska? A péče o toho druhého? A otevřenost?" Pokud jsou tam všechny tři - možná je potřeba si promluvit o tom, co dál? Možná oba potřebujete nějaké další lidi, abyste na sebe trochu žárlili, nebo abyste si připomněli, jak je ten druhý v očích cizích lidí přitažlivý, a Vy jste to prostě přestali vnímat...

Existuje mnoho diskrétních swingers klubů, kde můžete využít vnější pomoc, abyste znovu zažehli svou vzájemnou touhu.

4. Jiná námitka: "Miluju svého partnera/partnerku, ale on/ona má úplně jiné potřeby než já...chce to prostě rychle a hotovo...nechce se mi nic začínat, když už dopředu vím, že mi 5 minut nestačí..."
Black Candy Vás pochopí - je to běžné - a navrhne Vám, že byste mohla začít bez něj/ni...dát si relaxační koupel ve vaně, pohrát si s hračkami, využít svou fantazii a pak se připojit k partnerovi/partnerce na těch 5 minut, které nabízí. To by z něj/ni také mohlo sejmout tlak - jistě si stejně jako Vy uvědomuje, že Vaše potřeby jsou jiné a možná se mu/ji také nechce nic začínat s vědomím, že Vám neudělá radost. Mohl by to být příjemný kompromis a kdo ví, třeba se mu/ji bude líbit atmosféra bez tlaku a velkých očekávání a bude si užívat, že Vám ještě chvíli přináší potěšení a že od Vás dostane jenom těch pár minut rozkoše, které potřebuje...

5. Další běžná stížnost: "Chce experimentovat s podivnými polohami, necítím se v nich dobře, bojím se všech těch tělesných zvuků a reakcí, které mohou nastat."
Black Candy se Vás zeptá: "Jste si tedy s partnerem opravdu blízcí? Jste si dost blízko na to, abyste ho pustili dovnitř, ale ne dost blízko na to, abyste slyšeli vzduch vycházející po akrobatických kouscích?" Pokud jste si blízcí - jak to, že je problém říct, třeba i žertem: 'Hele, pojďme do toho, ale připrav se na různé zvuky - je to jen fyzika...nenechme se rozptylovat, můžeme se tomu později i zasmát.' "


6. Často slýchaná výmluva: "Mám ráda jeho společnost, ráda s ním trávím čas, ale když dojde na sex - je tak malý...měla jsem děti...malý už moc necítím..."
Black Candy se Vás zeptá: "Přemýšlela jsi o alternativách, kam ho pozvat? Dáma má i jiné možnosti, jak cítit a poskytovat rozkoš, než jen vagínu...vyžaduje to sice určitou přípravu, aby se cítila pohodlně a hygienicky, ale stojí to za to - skutečně to otevírá dveře do ráje - pro oba!" 

Ještě jasnější volbou jsou hračky pro dospělé. Ty jsou dnes dostupné všude. Problematičtější může být rozhodnout, kterou hračku vybrat, než jejich nedostatek.

7. Nízké sebevědomí může také hrát důležitou roli: "Jsem příliš tlustá...stydím se svléknout. Moje tělo se mu nebude líbit..."
Black Candy Vám položí jednu otázku: "Stalo se Vám někdy nebo slyšela jste o situaci, kdy dáma a muž byli v intimní situaci, on byl připraven, a když se svlékla, najednou řekl: 'Ale ne...omlouvám se...jste příliš tlustá...nemůžu...'?" V celé historii lidstva se to ještě nestalo. Nikdy. Pokud někdo nemá chuť na plné tvary - prostě se s těmito dámami do intimních situací vůbec nepouští. Pokud se do vášnivých aktivit pustí, pak v nich budou pokračovat...takže se nebojte! Právě sebevědomí je to nejpřitažlivější!

8. Mnoho dám říká: "Jsem svobodná...jsem tak neatraktivní, že mě nikdo nechce..."
Black Candy Vás požádá, abyste se rozhlédly kolem po lidech, kteří nejsou svobodní. Jsou vždy super atraktivní? Málokdy, že? Tak...to znamená, že jsou atraktivní i jinak než fyzicky. Čím to je? Nebo mohla to být jen náhoda, že potkali někoho, kdo se k nim hodí? Takže, dokud se to nestane Vám - přestaňte čekat a začněte dělat činnosti, které Vás baví, setkávat se s lidmi jen tak pro poznání nových lidských bytostí nebo jděte do swingers klubu, kde uvidíte, jak jste atraktivní - možná to nebude ten typ přitažlivosti, který vyhledávate, ale určitě Vám ten zažitek zvedne sebevědomí!

Blackcandy.cz neprodává pouze hračky - součástí jeho poslání je pomoci Vám dovolit si být tím, kým chcete, mít svůj život pod kontrolou a ve svých rukou. K tomu napomáha jak Instagramový účet, tak blog na internetové stránce e-shopu, kde najdete nápady, které můžete zkusit v intimním životě a rady, které hračky k tomu můžete použít.

V podstatě Vás Black Candy inspiruje k tomu, abyste se odvážily být dokonalé a užívaly si života tak, jak si Vaše srdce přeje.