K péči o pleť používám živý kolagen

25.03.2023
Živý kolagen face
Živý kolagen face

"Ani jednou jsem nebyla u kosmetičky nebo zákroku", říká majitelka SHOPEEK.cz, kterou jste kdysi dávno mohli vidět ve Snídani s Novou jako pomocnou moderátorku. "O svou pleť se starám sama a používám produkty, které současně i prodávám v e-shopu."

Do 26ti let se trápila akné, až narazila na hydrát kolagenu od Inventia, který je u nás znám jako živý kolagen. "První měsíc se pleť velmi zhoršila a chtěla jsem s používáním přestat. Od počátku druhého měsíce se však začal stav měnit k lepšímu, až problém s akné vymizel úplně."

Zde nastal přesně ten zlom, kdy se rozhodla otevřít e-shop a nabízet tenhle zázrak i jiným. Mezi oblíbenou kombinaci, kterou používá několik let, patří od značky Inventia kolagenový mycí gel, živý kolagen Face, denní krém s živým kolagenem a matrixylem a tobolky s živým kolagenem Invita Skin Beauty. Tito pomocníci zastanou tolik práce, že nic dalšího není třeba.

"Akné a jiné problémy s pletí mi vymizely, pokožka se zpevnila a i bez chirurgických zákroků, botoxu či jiných procedur pleť vypadá svěže a stárne mnohem pomaleji," doplňuje majitelka Shopeeku, která v lednu oslavila 45. narozeniny.

www.shopeek.cz