Kadidlová kosmetika

09.12.2021

Pod pojmem kadidlo si většina z nás vybaví vůni Vánoc, mši v kostele anebo tyčinky v asijském chrámu. Voňavá pryskyřice z Arábie toho ale umí mnohem víc, než jen krásně provonět prostor. Kromě typického orientálního aroma má kadidlo také skvělé účinky na kvalitu a vzhled pleti.

Nejspíš jste o využití kadidla v péči o pokožku nikdy neslyšeli. A přitom se z něj vyráběly nejstarší zkrášlující přípravky na světě, určené jen pro vyvolené. Kadidlo vždycky patřilo mezi ty nejdražší suroviny a momentálně se považuje za tajný tip výrobců přírodní kosmetiky. Kadidlová kosmetika totiž dokáže skvěle regenerovat, vyživit a vyhlazovat kůži. Obsahuje účinnou kombinaci anti-aging látek, které fungují na buněčné úrovni a můžete je využít v péči o pleť i vy. Bude pružná, bez pigmentových skvrn, svěží a rozzářená.

Vyzkoušejte kosmetické produkty české značky Luban, které jsou vyrobené z pravého ománského kadidla a dalších čistě přírodních látek. Základem této bezvodé přírodní kosmetiky je kvalitní jemný kadidlový olej pocházející z Ománu. Doplňují jej pečlivě vybrané přírodní suroviny, například výtažky z vzácných mořských řas. Kosmetika Luban představuje exkluzivní péči v té nejčistší podobě. Neobsahuje žádné chemické konzervanty, parfemace ani alkohol. Zato obsahuje velké množství účinných látek, proto stačí vždy nanést jen velmi malé množství přípravku. Na výběr máte třeba osvěžující kadidlový hydrolát, hydratační a vyživující pleťový olej s jemnou sametovou texturou, balzám na rty nebo balzám na ruce. Balzámy kromě kadidlové pryskyřičné vůně voní lehounce po růžích a tuhle kombinaci si určitě zamilujete.

Nechte se hýčkat dary Orientu v jejich nejlepší podobě. Podpořte svůj mladistvý vzhled a uvolněte svou mysl. Kadidlo také skvěle působí na lidskou psychiku a spiritualitu. Po kadidlovém esenciálním oleji často sahají aromaterapeuti. Pomáhá při depresích, úzkostných stavech a únavě.