Kam na výlet? Zkuste DinoPark!

01.04.2023

Jaro je tady a to znamená, že se opět otevírají všechny DinoParky! Největší síť zábavních parků zaměřených na dinosaury a období druhohor baví velké i malé DinoFandy už více než 20 let. V Plzni, Praze, Liberci, Vyškově a kousek od Ostravy na vás čeká spoustu zážitků, dobrodružství, zábavy i poznání, ale také odpočinku a rodinné pohody. No jo, ale když je každý DinoPark jiný, tak který si vybrat? Pokud zavítáte do Plzně, můžete si "sestřelit" dinosaura vodní DinoStříkačkou, vyfotit se u obrovského Apatosaura nebo spojit návštěvu se sousedící zoologickou zahradou. V krytém a klimatizovaném DinoParku v Liberci přitahuje pozornost DinoTerárium s živými Krokosaury, unikátní je druhohorní bouře se skutečným deštěm, děti nadchne veliký skákací hrad, dobrodružná stezka DinoTrack, dovednostní DinoLaser nebo hravý Xbox.

DinoPark v Praze se nachází na střeše OC Galerie Harfa, odkud se vám naskytne nádherný výhled po okolí. Navíc se můžete potkat s čůrajícím Triceratopsem a pořídit originální selfie s obřím Quetzalcoatlusem, jehož "ptačí" hnízdečko dosahuje velikosti zadního kola traktoru. Oblíbená je zóna s virtuální realitou, která vás pomocí digitálních technologií dostane do prostředí téměř skutečných druhohor. DinoPark Vyškov je umístěn v nádherné přírodě lesoparku, do kterého se dostanete vláčkem ze ZOO. Kromě statických a pohyblivých modelů dinosaurů je největším lákadlem DinoBike, což je lanovka poháněná vlastní silou, připomínající jízdu na kole. Největší DinoPark v ČR se nachází nedaleko Ostravy, kde uvidíte dvanáct metrů vysokou aktivní druhohorní sopku, DinoExpres, MINIZOO, ztroskotaný vrak DinoExpedičního letadla nebo závodní dráhu DinoRace. V každém DinoParku je v ceně vstupného 3D kino, můžete si vyzkoušet DinoHurikán, paleontologické hřiště nebo prozkoumat anatomii dinosauřích nohou.

Pro nejmenší nechybí prolézačky, houpačky a skluzavky, pro velké samozřejmě DinoGril a DinoCafe, a nakonec ani DinoShop plný suvenýrů.

www.dinopark.cz