Kate Spade New Yourk představuje další aspekt radostného a barevného ducha značky uvedením nové vůně Sparke

11.03.2022

Příběh vůně této značky pokračuje druhou kapitolou inspirovanou kouzlem newyorských nocí.

Při uvedení značky s její charakteristickou vůní v roce 2020, s vlastním názvem kate spade new york, byla vystižena zářivá podstata oblíbené globální lifestylové značky: barevný a optimistický svět, který odráží radost z dokonale nedokonalého životního stylu. Ovocně-květinová vůně, která je oslavou žen vyjadřujících svou individualitu, byla představena v ženském a elegantním flakonu, který zdůrazňoval ikonické designové prvky značky, včetně ikonického znaku piky a charakteristického růžového zabarvení. Vůně kate spade new york Sparkle, uváděná počátkem roku 2022, je nejnovější iterací původní vůně. Smyslná a posilující vůně oslavuje novou tvář ženy kate spade new york: podmanivou, sebevědomou a přinášející trochu třpytu všude, kam se vydá.

Ambicí parfumérky Louise Turner bylo pravdivé zachycení ducha typického newyorského večera, kdy zapadá slunce a světla města začínají zářit neodolatelnou, návykovou a bujnou směsí květinových a gurmánských vůní.

"Chtěla jsem vytvořit vůni, která připomíná kouzlo světel New Yorku a zejména jeho třpytivou noční tvář," vysvětlila. "Vzpomínám si, jak jsem byla před lety ve městě, když zapadalo slunce. Popíjela jsem lahodný cosmopolitan s černým rybízem, na stole byla položena obrovská kytice pivoněk a já cítila intenzivní vůni vanilkového crème brûlée, které bylo přineseno na sousední stůl - všechny vůně se pak spojily úžasným a nezapomenutelným způsobem."

Nová vůně se otevírá tóny černého rybízu, které pro větší svěžest podtrhuje italský citron a špetka pikantního růžového pepře. V srdci se rozvine bujný buket fialových pivoněk a hlohu a svůdnou stopu nakonec vytvoří živé výtažky z cedrového a dubového dřeva, která se pak díky přidanému aroma vanilkového krému brulée stává lahodně návykovou.

Záře newyorských nocí v novém flakonu

Flakon vůně s čistými a jemnými liniemi je ztělesněním nenucené ženské elegance. Podobně jako původní vůně se i kate spade new york Sparkle vrací k ikonickým prvkům značky, tentokrát je však flakon oblečen a připraven na večerní akci. Flakon zdobí noční modrý gradient vyzařující zespodu nahoru, připomínající soumrak ve městě, kdy se světlo začíná měnit a uvolňuje místo kouzlu nadcházející noci. Na zlatém uzávěru je tmavě modrý smaltovaný kroužek osazený třemi zlatými symbolickými piky, evokující mihotavá světla halící panorama New Yorku. Reliéfní vzor pikových květů na vnějším obalu je nově interpretován ve fialovém, námořnickém gradientu s názvem vůně vyrytém na bílém štítku - jemný odkaz dědictví značky, kdy byl jednoduchý sofistikovaný štítek připevněn na lícovou stranu prvních návrhů kabelek.

Tanec nocí s Maddie Ziegler

Herečka a tanečnice Maddie Ziegler se vrací ve své druhé kampani, kde zazáří v New Yorku před západem slunce. Je připravena tančit ve třpytivé noci a zanechat kouzlo všude tam, kde se ocitne. Když se na ikonické panorama města chystá padnout noc, Ziegler se objeví ve splývavých šatech s potiskem pikových květů, připomínajícím design lahvičky, a vnese do kampaně kouzelný závoj třpytek.

O značce Kate Spade New York

Od svého založení v roce 1993, kdy vznikla kolekce šesti základních kabelek, byla značka Kate Spade New York vždy barevná, odvážná a optimistická. Dnes je globální lifestylovou značkou, která navrhuje neobyčejné věci pro každý den a přináší sezónní kolekce kabelek, konfekce, šperků, obuvi, dárků, bytových doplňků a dalších produktů. Kate Spade New York, známá svým bohatým dědictvím a jedinečnou DNA značky, nabízí osobitý pohled na věc a oslavuje komunity žen po celém světě, které žijí svým dokonale nedokonalým životním stylem.