Když babičky dělají radost druhým

02.08.2022

K šití jsem se vrátila po letech, když mě v roce 2016 má milá dcerka požádala, abych ušila pro jejich právě narozená dvojčátka hnízdečka a zavinovačky. Strávila jsem hodiny hledáním žádané látky na internetu, abych splnila přání. Avšak nezůstalo jen u hnízdeček a zavinovaček, přidalo se hned povlečení, peřinky a polštáře, mantinel a další věci do nové domácnosti. Šila jsem po práci a brala to jako skvělé odreagování a pročištění hlavy. Zakázky začaly chodit pravidelně a já si plnila svůj sen o tvoření.

O dva roky později mě má kamarádka povzbudila v tom, abych si konečně už založila účet na Facebooku a asi po osmi měsících znovu k tomu, abych tam vystavila své výrobky a udělala si"nějakou tu stránku"!
A tak to vlastně začalo, od stránek na Facebooku a Instagramu byl už jen krůček k vytvoření vlastních webových stránek a posléze i vlastního e-shopu. To už jsem si na pomoc přizvala další šikovnou babičku a pak druhou a nakonec i třetí. Ta se nám stará o účetnictví.

Máme malou šicí dílničku a šijeme pod značkou Fajne šití. Specializujeme na zakázkové šití sad pro miminka, batolata a malé děti. Nenajdete u nás výrobky zhotovené tzv. do zásoby, či šité sériově ve větším množství. Spolu s našimi zákazníky tvoříme jedinečné originály tak, aby čím jak nejvíce vyhovovaly jejich individuálním přáním.

Více o nás a naší tvorbě najdete na
https://www.fajneziti.cz/fajna-babka/
https://eshop.fajneziti.cz/
https://www.facebook.com/joljen77
https://www.instagram.com/fajnesiti/


Rádi splníme i Vaše přání...