Když péče o vás začíná uvnitř

14.03.2023
Doplněk stravy
Doplněk stravy

Klíčem k zářivé a mladistvé pokožky je její pečlivá hydratace. Není tajemstvím, že základem pro hydrataci pokožky je kyselina hyaluronová. Je tělu vlastní, avšak s věkem se její množství v organismu postupně snižuje. Následkem toho bývá pleť často dehydratovaná, povadlá a má větší sklon k tvorbě vrásek. Proto bývá přidávána do kvalitních kosmetických přípravků za účelem zlepšení hydratace a vitality pokožky. Je důležité pro zajištění hydratace pokožky dodávat do organismu kyselinu hyaluronovou nejen zevně, ale i vnitřně, nejlépe pomocí pestrého a vyváženého jídelníčku.

Pro ty, kterým nestačí příjem z potravy, skinexpert BY DR.MAX vyvinul doplněk stravy pro vnitřní použití s obsahem hyaluronátu sodného (ve vodě rozpustná sůl kyseliny hyaluronové) ve vysoce vstřebatelné tekuté formě, což je zajištěno použitím nízkomolekulární formy kyseliny hyaluronové. Kyselina hyaluronová je přírodní hydratační složka, která na sebe váže vodu až do 400 násobku své hmotnosti. Díky tomu zajišťuje pevnost, pružnost a hydrataci tkání. Přípravek je obohacen také o niacin, což je vitamín skupiny B, jehož tvorba je v těle omezená, a proto je nutné jej denně přijímat v potravě. Niacin přispívá k udržení normálního stavu pokožky.

Nejlepších výsledků docílíte pravidelným doplněním, můžete přidat skinexpert BY DR.MAX Hyaluron acid do své každodenní rutiny. Stačí jen 2ml přípravku denně (30 kapek) pohodlně pomocí pipety aplikovat do nealkoholického nápoje a dopřát tak své pleti intenzivní výživu oběma nepostradatelnými složkami zevnitř. Ideálně v kombinaci s kosmetickými přípravky s kyselinou hyaluronovou.

Praktické 100 ml balení vám vydrží téměř dva měsíce. Exkluzivně v lékárnách Dr.Max za 799 Kč. Doplněk stravy.